Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım tabi olabilir ama hiçbir sebep olmasa bile bir yıla kadar olmayabileceğini de söylüyorlar yani tamamen sağlıklı kadın ve erkekte hiçbir sorun olmasa bile bu kadar zaman alabiliyor. Ben senin doktoruna epey güvendim niyeyse mantıklı geliyor bana söyledikleri. Ayrıca bu klomen vs 3 ay falan uygulanıyor gerçekten ilk tercih olarak. Hatta bazen uygulayıp bıraktıktan sonraki ayda da olabiliyor gebelik. Her şey kısmet tabi ama acele etme sen doktora güven hala çok vakit kaybettiğini düşünürsen 5 dkda çektirirsin hemencecik

Valla canım bilmiyorum ki belki geç yumurtlucaksındır
Hayırlısı olsun kuzum inşallah pozitifi görürsün iğneden kaç gün sonra hcg bakılıyor peki
İnşallah canım iğne etkisi 11-12 günde geçiyormuş canım bat ı bekleyin diyorlar

Doğru diyosun benim daha 1 yıl dolmadı kuzu. Doktora ben de güveniyorum o yüzden ısrar etmekte istemiyorum. Doktorun yönlendirmesi göre hareket edicem

Arkadaşlar afedersiniz ilişkiden sonra on dakika ayklarımı diklememe ragmen spermler geri aktı normalmi

Arkadaşlar afedersiniz ilişkiden sonra on dakika ayklarımı diklememe ragmen spermler geri aktı normalmi
Ben bir saat yatmama rağmen kalkınca aktı canım. O akanlar meni oluyormuş, spermler içinde gözükmeyecek kadar miniklermiş. İlk sıçrama ile giden spermler gidiyormuş zaten, biz içimiz rahatlasın diye bekliyoruz işte.

Bu arada hanımlar sadece yumurtanın çatladığı gün mü kasıklarda sancı olur, yoksa yumurtlama dönemi boyunca kasıklarda sancı, ağrı, batma hissi normal mi? Geçen aylar hiç dikkat etmedim hangi günler sancıyor.

Olabiliyor canım. Çatladıktan sonra sıvı birikimi oluyormuş o ağrı yapabiliyormuş Dr öyle demişti

Olabiliyor canım. Çatladıktan sonra sıvı birikimi oluyormuş o ağrı yapabiliyormuş Dr öyle demişti
Az önce sanki sol yumurtalıktan böyle aşağı doğru bişey aktı gitti gibi hissettim, ürperdim. İnsan vücudunu dinleyince neler oluyor çok daha iyi farkına varıyor. Önceden hiç yumurtlama ağrısı falan hissetmezdim, şimdi aktığını bile hissediyormuş insan kafaya takınca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…