Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bilgi alamayınca siliyorum canım mecburen eski tarihler birikiyor yoksa, eklenmek istersen yeni bat ne kadar istediğini yaz eklerim
Yeni bat yok Eylül 6-9 arası oldu bidaha olmadı 4 yıldır istiyoruz testler negatif salı doktora gidicem com uzun uğraşlar sonucu alabildik randevu

Ne bilim kızlar içimden bi ses boşuna umutlanma diyor
Bu ay bende öyle olmuştum canım inanki, nasıl olsa diğer aylar olmadı bu ayda olmaz dedim. Hatta banyoyu çamaşır suyuyla temizledim 2 gün önce, çok dökmüşüm zehirleniyoedum, eşim kızdı ya varsa diye aman olmamıştır yine tutmamıştır dedim ama belkide tuttu

İnşallah canım inşallah belirtin var mı ne zaman başladı?

Ve minseo sana bişey diyeyim canım, daha önce çok fazla namaz kılamazdım bu ay hiçbir vakti aksatmadıö ve Allahtan istedim, versen de hoş vermesen de dedim. Ve İnşaAllah umuyorum ki çizgi gerçektir. Ve sadece Allahtan isteyin diyeyim ben size. Duanızı asla aksatmayın.

İnşallah canım inşallah belirtin var mı ne zaman başladı?
Var canım, 1 haftadır göğüslerim ağrı değil de acayip derecede şiş, süt dolmuş gibi ve 3 gündür özel bölgemde batma oluyordu. Dün yemek yaptım yaptığım yemeği yiyemedim tabağına koyduğum yemeği oğluma yedirdim. Şüphelendim test yaptım o yüzden. Yoksa yine yapmazdım depresifliğe bürünürdüm

4 ve 5 Aralikti canim 2 gun surdu. Akintin var mi senin? Benim afedersin beyaz sari gibi akintim basladi dun fazla geldi.

Ne bilim kızlar içimden bi ses boşuna umutlanma diyor

Canım daha çoookk fazla zaman var , neden kendimize bunu yapıyoruz lütfen yıpratma kendiniBelirti vermeyen gebelikler yada tam tersi şekilde çok belirtisi olup negatif sonuçlananlar , herkes için durum farklı gelişiyor.Adet gününe kadar herşey olabilir Aklını dağıtmaya çalış

Arkadaşlar asla umudunuzu yitirmeyin, ve verecek olan Allah, ondan isteyin duayı bırakmayın bende hepinizin ismini geçirerek ( minseo Canikox karadenizkizi1982 U Uzaygemisi35 )özellikle her namazdan sonra sizlerin ismini ve topikte ki herkesi zikrettim. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun İnşaAllah hayırlısıyla

Bu işler çok garip çok belirtisi olan negatif hiç belirtisi olmayan pozitif çıkabiliyor mesela ben yumurtlama dan beri bütün belirtiler var ama sonuç negatif. o yüzden son güne kadar ne umutlan ne moralini boz.
Evet benim de geçen aylarda daha çok belirtim oluyordu bu ay onlar bile yok
Sürekli dua ediyorum hepimiz için
Regle 1 hafta kala başlamış o zaman canım senin tahminen varsa zaten belirtiler çoğalır bugünlerde ne zaman kan vereceksin?

4 ve 5 Aralikti canim 2 gun surdu. Akintin var mi senin? Benim afedersin beyaz sari gibi akintim basladi dun fazla geldi.
Canım benimde beyaz akıntım oluyo bazen su gibi şeffaf bazen beyaz oluyor ama iç çamaşırımda afedersin hissediyorum ıslaklığı. Benimde tahmini 7-8 aralıktı aşağı yukarı 3gün var aramızda

Kızlar benim bu ay da olmadı regle 9 gün kaldı hiç bi belirti, bişi yok. Olsa bi yerlerden belli olurdu, yalancı belirti bile yaşamıyorum, umudu kesiyorum ben bu aydan
Kız deli misin 9 gün kala ne belirtisi ayrıca belirtilerin çoğunun adet geçmeden önce olmadığını düşünüyorum hatta çoğu gerçek belirti 6. 7. Haftalarda gösteriyor kendini o da adet geçtikten sonraya denk geliyor. En en en iyi ihtimalle adet olacakmış gibi ağrın olabilir adet zamanı ben tek gerçek belirti olarak bunu sayıyorum valla. O kadar erken hiçbir belirti arama bence. Kaldı ki hiç belirtisiz bir sürü hamilelik oluyor. Tabi ki temkinli yaklaşmak lazım hayal kırıklığı yaşamamak için ama hemen de kendini olumsuza hazırlaman da çok gereksiz. Yani zaten döllenme oluyor da rahme yolculuğu en az 6 7 gün sürüyor. Rahme yerleşecek tutunacak da ondan sonra beta HCG hormonu salgılanacak. O da artık epey fark edilir düzeye gelecek ki vücut o hormona tepki versin ve biz belirti hissedelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…