Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnşallah canım dün ilişki oldu bugün de olacak yarın da olur her gün ilişki denicem bu ay ins olur. Birşey daha soracağım spermler hep dışarı akıyor sanki çok kafama takılıyor bu
Onlar meni sperm gözle görülmez meni içinde iletilir meniyi kadin vücudu kabul etmez ve bir süre sonra atar bu cok normal

Sadece içimi dökmek niyetli bir şeyler yazmak zorundayım kusura bakmayın kızlar uzun olacak..

Bir şeyi isteyince, deli gibi tutturur o olasıya kadar kimse vazgeçiremezdi beni.. 32 yıllık hayatımda neyi çok istediysem de gerçekleşti. Ama gelin görün ki hep sonuçları kötü oldu. Yaşadığım travmalar acılar hep istediklerimin gerçekleşmesi yüzünden ve bende kalıcı hasar bıraktılar. Tedaviler sadece kötü rüyalar görmüşüm gibi su altına saklasa da bir kaç ders aldım.. aldığım en önemli ders ise bir şeyi çok istememek çok çabalamamak vazgeçmek...

Ve bebek.. Öyle bir ruh halindeyim ki dua edemiyorum 2 yıldır kendim için..Allahım nolur bir bebeğim olsun diyemiyorum. Sonunu yine berbat ederim diye.. Çevremden kimseye eşim de dahil çok istediğimi söylemiyordum.. Zaten çok istememeye çalışıyorum...

Bunu hakedecek bir kadın olduğuma bile zar zor inandım. Ayın regl günleri kahveye ve sigaraya gömülüyorum..

2 yıldır ilk kez bu ay deli gibi hamile olduğumu hissettim. Her gece rüyamda hamile olduğuma dair bir şeyler görüyorum. Sabah yine aynı uyandım. Dedim bata 3 gün var erken gebelik testi ile olsa çıkar. Ve tertemiz bembeyaz yine negatif. Şuan ağlıyorum ve regl gelmeden sigaraya kahveye gömüldüm...
Ama olmadı diye değil vazgeçiyorum diye bebekten.. Çok isteyip çok çabalamamalıyım.. Belki de olmaması hayırlı olan.. inat edip sonuna kadar üstüne gitmemeliyim. Çok üzülüyorum ama vazgeçmeyi öğrendim.

Çok da güzel haberler almıştım 3 yıldır eşimle ayrı şehirlerdeyiz 8 ay yurt dışına çıkacaktı iptal olmakla kalmadı yanıma geliyor temelli. Ev düzenini baştan yapıcaz bir rütine giricez sonunda.. İş ev arasında yoğunluğa girerim artık.. Bir de canımın içi kediciğim var. Şuan ağlayan bana sevimli sevimli bakan.. Artık onu da her ay gebelik testi olarak kullanmayacağım (bkz. hamile olunca evcil hayvan davranışında değişiklikler) . Artık beynimden bebek ovulasyon yumurtlama vs atmalıyım. Rabbim sizin gibi güzel insanların kucağını boş bırakmasın. Dualarım sizinle inşallah.. Şuraya da güzel örnek bir negatif bırakıyorum.

Canım bu süreç hepimizi yıpratıyor malesef. Evet bu konuya sürekli odaklanman seni kötü etkiler hayatına farklılık katacak seni daha mutlu edecek şeylere yönebilirsin. Fiziksel olarak tespit edilen bir sorunun rahatsızlığın yoksa akışına bırak bak aklıma gelen eczhnm istanbulsultani Nosking uzun bekleyişler sonu kavuştu bebeklerine sen de bekleyişlerinin karşılığını alacaksın merak etme ayrıca sigaraya yüklenipte vücudunu mahvetme

Canım çizgiyi gördüm ben hemen çıktıysa var bence

Kuzum evet pazar günü vurdum göbekten. Ekstra progestan hapı ve estrofem de verdi.
Hemen çıktı canım, yarın tekrar test yapar pazartesi kan veririm İnşaAllah. Hemen heveslenmk ve üzülmek istemiyorum

Canım yazdığım gılgamış destanını okuduğun için çok teşekkür ederim çok istediğim her şeyin kötü sonuçlanması nedeniyle sanırım korkularım var.. Bir kaç ay kafamı toplayayım belki pms yüzünden dip karanlık kuyuya düştüm... Çok çok teşekkür ederim.

Olur olur normal ben de her regl dönemi aynı senin gibi hissediyorum, tazelenerek çık bu süreçten

İnş yakın zamanda güzel haberleri alırsın canım hiç öyle düşünme hep kötü olacak değil sonuçta. Bu arada bende kedimi kullanıyorum istemsizce davranışlarını sürekli gözlemliyorum. Bu aralar bana çok iyi davranıyor ama sonuç yine hüsran :)

Canımm aynı şeyleri yaşıyoruz. Yumurtlamadan itibaren kasık batması kasılmalar göğüslerim çok acıyo yürürken bile. Gaz, sıcak basmaları yüzümün yanması geceleri ayaklarımın yanması. Yumurtlaman ne zamandı senin

Çok sağol canım inşallah sen de güzel haberler alırsın.. Beni ki hiç oralı değil, 2 yıldır hiçbir farklı samimiyeti yok şıllığın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…