Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım gebeliğin hayırlı olsun. 2 yıldan sonra gelen büyük bir sürpriz yaşamışsın. İnşallah bizlerde yaşarız bu duyguyu 😍 Allahım kucağına almanı nasip etsin.

Kızlar biraz önce konuştuğumuz şey @MelodiminEsi @halleycik dediğim üyeyi bulamadım ama bakın başka bir örnekte burda var hemde bugün yazmış. Stres, gebeliğe takılı kalmak bizi geciktiriryor.

amiiiinnnn

çok teşekkür ediyorum inşallah Rabbim merhametli olan herkese nasip etsin isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

dualarınızı bekliyorum bende inşallah :KK200:

Henüz terapiye gitmedik . Açıkcası yüklü paralar istiyorlar piyasa yamyamlarla dolu güvenemiyoruz
Canım bende evlendiğimde bu iş olmayınca soluğu forumda almıştım. Sen hangi süreçleri yaşadın neler denedin bilmiyorum ama ben çok inat ettim 1,2 ay içinde çözdüm. Sende yapabilirsin ama bunun terapi dışında belli çözüm yolları var kendini ikna et ve birinden başla bence. Kızlık zarı konusunda ise eşin yanındayken deneyebilirsin bu konuda birbirinize karşı açık olun. Gerekirse eşin parmaklarını kullansın.

Merhabalar birşey sormak istiyorum bu ay ovulasyon testi kullanmaya başladım adetimin 11.günü başladım teste fakat 8.tane yaptım hep pozitif çıkıyor t çizgisi c çizgisinden hep daha koyu yada aynı renk çıkıyor hiç silik olmadı hormonlarımda falanda hiç bir sorun yok sizce neden hep pozitif olabilir
img_20201208_192255-jpg.2738096

IMG_20201208_192255.jpg

Belli olmaz canım belki de bebiş vardır🥰Benim annemde anlatırdı süt buharını ama nasıl oturucaz onu kafamda canlandıramadım 😋🙈
BeBek olması mümkün değil ki ısrgan otu buharını yapmadan önce ilişki olmuştu sonra buhar yapmıştım ve bu ay toplasan 2-3 kez olmuştur buhardan sonra hiç girmedim bebek niyetine yapmadım içim temizlensin diye yaptım sanmam bebek olduğunu erken adet belirtisi erken olabilirim belki 21 aralıkta adetim benim bide erken den olursam da kötü çok idrqra çıkıyorum sopuktn belki bunlar hava değişimi bu arada nasıl oturacaz demiştin bi tanesi sğlam bi kova ya karton kesip kova ağzına koymuş ortasını delmiş bi kaç kat ayakkabı kutusu ile yapmış o baya iyi fikir bence kolay olur hemde direk oraya gider buhar bacaklarımız acımaz

X