Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya kızlar ben bu testlerle kafayı yicem yardım edin
Sabah 11 gibi yaptım pikti. Az önce yaptım silinmiş biraz. Bir anda mı çatladı yani yumurta? Ya da dün akşamdan mı başladı pik acaba? Saatlerde mi sıkıntı var? Ben neyi baz alıp da ilişkiye giricem yaa
Dün ilişkiye girdik ama bugün olmazsa çatlamayı kaçırıcam belki de.. Çünkü 12 saat çalışıyor şu anda eşim zaten zor görüşüyoruz

Eklentiler

• IMG_20201211_154953.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 42
Canım gün içinde bazen böyle oluyor bir şeyler içinde idrara çıkma sıklığıyls falan alakalı bence. Benim de çok yoğun pik gördüğüm bir akşam yapmıştım silinmişti. Kesin çatladı ve kaçırdım diye düşünürken ertesi gün aynı saatte yaptığımda koyuydu pik aynı şekilde. O nedenle moralini bozma. Dünkü ilişki bugün çatladıysa da kesin onu yakalar zaten. Eğer yarın yine pik görürsen yarın ilişki olur bu sefer de o yakalar. Çatlama bugün olsa bile dünkü veya yarınki mutlaka yakalar. Tabi benim dediğim gibi çatlamamış de olabilir sabah ilk yaptıpına göre yarın tekrar yap bakalım.

O zaman bugün ilişkiye girmeyelim boşuna sayıda azalma olmasın. Yoksa 3 gün üst üste olacak. Teşekkür ederim

Kuzu bence senin pik durumu teste geç yansıyor, bence bugün çatladı senin
İyidir kuzum. Yok belli değil, bu ay sonu regli olunca gideceğim. Ocakta ancak belli olur tabi oda olursa
Olsun canım geç olsun güç olmasın

Kuzu bence senin pik durumu teste geç yansıyor, bence bugün çatladı senin

Olsun canım geç olsun güç olmasın
Ya pik durumu geç yansımıyor da yumurtalarım çatlamak için normalden fazla büyüyor bence. Geçen ayda aynı gün oldu yumurtlama.
Akşam bi kez daha yapayım o zaman. Yine silik çıkarsa bu akşam ilişki olsun. Kaçırırsam çok üzülürüm çünkü aylardır hiç tam çatlama gününe denk getiremedim. Tamam Spermler canlı kalıyor ama spermiogram da yaptırmadık ki. O yüzden şansa bırakicam

Evet gittim psikolojik . Aşırı kasılıyorum
canım bu eylemin su içmek, yemek yemek kadar doğal bir eylem olduğunu kabul etmen gerekli öncelikle. bu konuda sana 2 topik önereceğim çok güzel ve detaylı anlatılmış mutlaka oku ve uygula.

olabilir tatlım valla, silik çıkarsa bugünü değerlendir bence de

Ben evlendiğim ay hamile kaldım diye hic tüp bebegin tek care olacağını düşünmedim kızlar hala kafam almıyor.. tamam bebeğim öldü ama doktor her iki gebelikte bu olabilir tekrar gebelik oluşur demisti ta ki esim spermiogram verene kadar .. nasil oldu da hamile kaldım o zaman anlamıyorum ve bebeğim sperm hasarı yüzünden mi öldü yoksa her iki gebelikten birinde bu görüldüğü için mi bilmiyorum.. Bana tek çare tüp bebek dediklerinden beri şoktayım ya hiç tahmin etmiyordum

minnikMucize kuzum salı tahlilleri göstermeye gidicem Fobiol kullanıyorum ama doktorlar görüşürüm yine tavsiye ettiğini de sorarım sağol teşekkür ederim

Sorun yok hafif silinmesini suan dikkate almayin yumurtlamaniz devam ediyor. LH hormonunun yuksek oldugu saatler var diye biliyorum. Benimde sizin gibiydi yumurtlamanizi testlerle siliklesene kadar takip etmelisiniz catladigini gorene kadar birlikte olmalisiniz eger sizde pko yada esinizde herhangi bir sorun yoksa. Bu arada catladiginda dahada siliklesiyor bu sekilde olmuyor. 1 defa birliktelik olsa dahi 3 gun hatta 5 gun yasadigi icin spermler gun kacirmazsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…