Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım belki Tunceli de daha iyi bi doktora denk gelirsiniz bu rapor işini de bi araştır bence

İnşallah canııım bat 21 Aralık kuzum daha 10 gün var iğne etkisi kaç günde geçiyor 11 mi?

Yaa şaka yapıyosuuun 22 ayın sonunda geldi fındık kurdu demek haa
notlarıma baktım aslında korunmayı bırakalı 2 yılı geçmiş kuzum biliyor musun
nasibimiz de şimdi varmış minik bir susamın teyzeşosun artııkk
ama daha çok yeni hcg 300 e yakın çıktı doktor 4. haftanın içindesin dedi
keseyi gördük çok şükür ama değerimin yükselmesini bekliyoruz şimdi 2000 i geçince iğne başlanacak

Teyzeleri günaydın manevi anneleri olarak ilk resmimizi sizinle de paylaşmak istedim dualarım hep sizinle
Günaydııınn ayy çok sevindim minik kesecik umarım sağlıkla ilerler
E hadi gözün aydın
Merhaba canım senin nickin uzun zamandır dikkatimi çekiyor daha önce de yaşadığın bir sağlık sorununa denk gelmiştim. Ama içini ferah tut nasıl ki her şey yolunda giderken bir olumsuz durumla karşılaşabiliyorsak her şey kötü ve imkansız gibi gözükürken de olumlu şeyler sürprizler olabiliyor. Belki orası size iyi gelecek. Belki kendiliğinden olacak ama eğer imkanınız varsa minseo dediği gibi daha çok yıpranıp riske atmadan tüp bebek deneyebilirsiniz. Takılarınız da olsa o da bir yatırım bebişe sonuçta böyle konulara kullanılmayacak da neye harcanacak? Ben sağlık için harcanan paraya üzülmüyorum açıkçası. Tunceli'de gitmeden de başvurup belki süreci orada sürdürebilirsiniz. Ne bileyim kalite artırma yumurta geliştirme vs takviyelrr bazı şeyler zaten 3 ayda anca etkisini göstermeye başlıyor. En azından gitmeden bir danışmanlık alırsanız belki oradaki süreci de boşuna geçirmemiş olursunuz. Hem de belki biraz kafandan atınca tüpe bile gerek kalmadan olur belli mi olur
Kuzum salı günü duyduk kalp atışını öyle gümbür gümbür değil hafif ama yine de biraz rahatladım çok şükür çok da giremiyorum kkya sen napıyorsun
Çok sevindim canım hayırlı olsun böyle devam etsin inşallah seni mükemmeliyetçi gördüm annesi yok gümbür gümbür değil falan şimdiden komşu çocuklarıyla kıyaslamaya başlamışsın veleti
kızlar dün biz minik susamımızın haberini aldık
minseo
Oo bir minik susam daha çok tebrikler hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallah

Vay be dile kolay 2 yıl yerim onu ben yaa değerin de gayet iyi çıkmış inşallah bundan sonrası çok güzel ilerleyecek rabbim bekleyen herkesin kucağını doldursun. Senden soru*cevap istiyorum mutlaka uzun süredir bekleyenlere umut ol

Hadi hayırlısı olsun kuzum. Benim rengli biteli birkaç gün oluyor henüz var yeni BAT 30 Aralık

Oo bir minik susam daha çok tebrikler hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallah

çok teşekkür ediyoruuuzzz inşallah aminnnn

evet kuzum her ayın sonun da depresyona girilmeli ağlamalı koca iki yıl...

Rabbim ol derse en güzeli olur elhamdulillah

aminnnn inşallah inan ki öğrendiğimden beri burada ki herkese dua ediyorum sizler de bana dua edin

inşallah yaparım tabiki

Kızlar bilgisi olan varmı cok moralım bozuldu kist ıcın muane oldum gecen hafta temiz dendi zaten kuculmustu baya yumurtalıklar iyi dedi, gecen ay 16.gunde pikti test suan silik hala olurmu bole normal midir

Bu ay herhangi bi tedavi almış mıydın canım klomen vs. Yoksa kendiliğinden mi oldu

minseo kuzum benim BAT ı 26 Aralık olarak düzeltir misin? Boşuna erkenden umutlanmayayım. Yumurtlamaya göre 26sı olacak. Geçen ay da adetim 29.günde olmuştu

İnşallah canııım bat 21 Aralık kuzum daha 10 gün var iğne etkisi kaç günde geçiyor 11 mi?

Yaa şaka yapıyosuuun 22 ayın sonunda geldi fındık kurdu demek haa
10.gün kalmıyor diyolar kuzum benim 10.gün gölge gibi çıkmış ama gebelikten mi yoksa iğne etkisi mi tam bilmiyorum
Sağol canımcım Allah en kısa zamanda isteyen tüm kadınlara nasip etsin ahah haklısın ya her çocuğun kalp atışı şahsına münhasırdır deyip bu konuyu kapatayım bari

Ben batı beklerim heralde ya zaten hiç belirtim yok kuzu senin belirtin olmuş muydu çatlamadan sonra ne zaman başlamıştı
Kuzum çatlatma iğnesinden sonra 9.günden itibaren adet ağrısı gibi ağrılarım oldu ama bu adet öncesi hafif hafif olur ya öyle değil. Tam olarak adetkenki yoğun ağrılardan vurdu geçti. Gece uykumdan uyandırdığı oldu hatta. Ama Göğüs hassasiyetim azalmaya başlamıştı, hamile değilim sandım.

Bu ay herhangi bi tedavi almış mıydın canım klomen vs. Yoksa kendiliğinden mi oldu
hayır canım almadım sadece doğal bir çok şey aldım dut kurusu keçi boynuzu badem Antep fıstığı fındık ceviz gibi bunları bol bol yedim seviyorum da zaten ama bu ay 2 yıldan tek farkı şu oldu kafam hep dolu idi küçük bir iş kurdum arkadaşımla bu ay komple oraya odaklandım hatta sıkıntılar çıktı gece gece gündüz tek derdim oldu diyebilirim

çok klasik ama demek ki işe yarıyormuş düşünmemen stres yapmaman gerekiyormuş bebek için sağlaması yapılmış oldu herkes diyor biliyorum düşünme diye bu mümkün değil evet ama nasibi olunca geliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…