Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bunlar bizim yaptiklarimizi yapmak zorunda olsalar napardik acaba 😭 bi girip spermogram yapicak basimiza 😂
Insallah yapabilir yoksa bunun afrasini ben cekicem sonra 😭
Ya kıyamam 🤣 tabi ki bize yapılan şeyler çok fena ama bence o da zor ya odaklanmak öyle bir yerde 🙈 benim eşim de geçen hafta verdi işte ortam hani çok iyiydi her şey sen utanma diye ayarlanmış ama yine de çok utandım dedi biraz soru sordum konuşmak istemiyor bu konuda 🤣 tabi devlette falan çok daha zor koşullarda oluyormuş wcde zırt pırt giren çıkan var falan gibi.

Ama ben bu rahim filminş çekilmeden önce YouTube'da gerçek videoları izlemiştim deli miyim neyim🙈 bundan sonra test vermek istemeyen erkek olursa o videoyu izletmenizi tavsiye ederim 🤣 bak bak bize neler yapıyorlar diye.

Ya kıyamam 🤣 tabi ki bize yapılan şeyler çok fena ama bence o da zor ya odaklanmak öyle bir yerde 🙈 benim eşim de geçen hafta verdi işte ortam hani çok iyiydi her şey sen utanma diye ayarlanmış ama yine de çok utandım dedi biraz soru sordum konuşmak istemiyor bu konuda 🤣 tabi devlette falan çok daha zor koşullarda oluyormuş wcde zırt pırt giren çıkan var falan gibi.

Ama ben bu rahim filminş çekilmeden önce YouTube'da gerçek videoları izlemiştim deli miyim neyim🙈 bundan sonra test vermek istemeyen erkek olursa o videoyu izletmenizi tavsiye ederim 🤣 bak bak bize neler yapıyorlar diye.
Benimki ameliyat oldu varikoselden 3,4 cm kesisi var. Bi nazlar bi nazlar ay dikiş yerim acıdı ay ağrı yapıyor üşütmeyeyim 😂 kadınların sezeryande karnı kesiliyor bebek çıkıyor içinden sen buna dayanamıyorsun dedim 😂😂

Benimki ameliyat oldu varikoselden 3,4 cm kesisi var. Bi nazlar bi nazlar ay dikiş yerim acıdı ay ağrı yapıyor üşütmeyeyim 😂 kadınların sezeryande karnı kesiliyor bebek çıkıyor içinden sen buna dayanamıyorsun dedim 😂😂
Ayy valla ameliyat her türlüsü zor gerçekten. Allah kimseye sağlık nedeniyle mecbur bırakmasın ama gerçekten insanın acısı nerdeyse canı oradaymış. Kaç kat kesiyorlar kaç kat dikiyorlar aslında normal doğumdan korkup tercih edilebiliyor sağlık nedeni olmasa da ama sezaryen de basit bir ameliyat değil aslında çok zor😱

Geçen ayki gibi 15.günde pik olacak galiba. Gördün mü minseo minseo o büyüklüğe rağmen pik için hala 1-2 gün var. İlginç ☺️

Eklentiler

• IMG_20201210_142213.jpg
    IMG_20201210_142213.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar 15.günüm, pik. Değil dimi ama koyu gibide sanki. Yarın yumurtlama günüm ama blmıorm gecen ay 16.gündü

Eklentiler

• 16076004233222536879726843386534.jpg
    16076004233222536879726843386534.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 27
Yaşınız bence gayet normal sıkıntı yapmayın.Eğer istiyorsanız biran önce ertelemeden başlayın çalışmalara. Olmuyor çünkü bakın benim ağlum 6,5 yaşında 4 yaşından beridir istiyoruz. hayırlısı olsun..
Iste bizdede simdi 3. Ay oluyor olmadi daha sizin yas kac? Birde derler bir olunca ikincisi hemen oluyor diye halbuki okadar insan var ikinci cocugu olmayan 😪

X