Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Tüpe değil , döllenen yumurta rahime yerleşir diye biliyorum ben
R Random3 tüpte eğer döllenirse dış gebelik oluşur canım. Şansında az deil spermleri oldunkaşan ymurta kendine çekiyor zaten ne tarafta olgunlaştıysa kanalda tüplere ilerliyor yumurta ortada spermle buluşuyorlar elektrikleri uyarsa doğrucaaa rahim duvarına tutunmaya gidiyor :)

Hiç bı bilgim yok o konuda yani iğne yaptırdık Dr yok ondan baktiramadim çatlayıp catlamadigina inşallah dediğiniz gibi olur hala adet olmadım çünkü

Beni de ekler misiniz bat 19 Aralık

Yaşınız bence gayet normal sıkıntı yapmayın.Eğer istiyorsanız biran önce ertelemeden başlayın çalışmalara. Olmuyor çünkü bakın benim ağlum 6,5 yaşında 4 yaşından beridir istiyoruz. hayırlısı olsun..

Teşekkürler bilgi için

Canım ben akıllandım o pozisyondan önce havada tutuyorum kalçamı altına yastık koyuyorum. Pelvik kasları kullanarak hüp hüp çekiyorum. Sonra yastığı çekmeden o pozisyona giriyorum. Bir sağ bir sol her bir yana ilk kez bu ay böyle yaptım ben ayağa kalkmadıkça peçeteye bile gelmedi.

Çok ayrıntılı şey yaptım kusura bakmayın

Hıı tamam bende öyle deneyeyim ozaman ben direk döndüm çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…