Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Medicana bursa canm bakalım anestezi almayacağom öyle karar verdim. İnşallah kolay geçer titriyorum heyecandan
Ayyy kıyamam bende öyleydim ya çok korkuyordum heyecanlıydım kafamda dünya kadar sorular vardı çok şükür atlattım tüpler açık herşey iyi durumdaydı seninde sonucun çok güzel çıkacak İnşaAllah canım

İnşallah peki sen ne zaman çekildim gebelik oluştu mu sonrasında ? Güzel dileklerin için çok teşekkürler

Vallahi canım bilmiyorum doktor gayet olumlu konuştu degerlerim için hatta direk eşin tahlil versin senin hormonların degerlerin güzel dedi yinede gebeliği kolaylaştırmak içim bunu al dedi inofolic i

Vallahi canım bilmiyorum doktor gayet olumlu konuştu degerlerim için hatta direk eşin tahlil versin senin hormonların degerlerin güzel dedi yinede gebeliği kolaylaştırmak içim bunu al dedi inofolic i
Bu arada ultrasondanda baktı

Canm Yaş geçiyor Anormal bir durum yok yani korkma bi çok insan aynı yani
Ilkmi olucak bebek nasipse

Yazmayi unutma bize kuzu insallah hersey temiz cikar
İnşallah kızlar dua edin en azından yeni bir kötü durumla karşılaşmayım kötü bir sürpriz olmasın istiyorum yazarım tabi doktorla sonrasında görüşmeyi de planlıyorum aklıma takılanları tam soramamıştım uygun olursa onları da sorarım. Haber ederim tabi ki de burası olmasa ne yapacağım zatnn

minseo sen doktorun verdiği ödevlerini yaptın mı bakayım pazartesi salı demişti dimi? Ne zaman bat bekliyorsun yani ne zaman test yapabileceksin iğneye göre?

minseo sen doktorun verdiği ödevlerini yaptın mı bakayım pazartesi salı demişti dimi? Ne zaman bat bekliyorsun yani ne zaman test yapabileceksin iğneye göre?
Doktorumun her dediğini yapıyorum akıllı ve çalışkan bir öğrenciyim batım takvimime göre 21 Aralık kuzucum bat beklerim yüzde 90 içimden bir şey dürtmezse

Doktorumun her dediğini yapıyorum akıllı ve çalışkan bir öğrenciyim batım takvimime göre 21 Aralık kuzucum bat beklerim yüzde 90 içimden bir şey dürtmezse
Bekle bekle bence de en doğrusu o, sonra insan daha çok üzülüyor öyle mi böyle mi diye zaten netleşene kadar emin olamıyorsun. Aferim çocuğum tam gaz devam ödevlere

İnfolic iyi bir vitamin yumurta kalitesini arttırıyor mutlaka kullan inşallah en yakın zaman da gebe kalırsın

Merhaba ben 10 gün önce genel bir kontrole gittim kadın doğum için her şey normal çıktı adetimde kahverengi leke olduğu için gitmiştim doktor gebelik testi istedi sonuç 0,273 çıktı sonrasında tekrar çalışmalar devam ettik eşimle bugün sabahtan Beri sağ kaşığımda vajinamda ağrı sancı var sizce bu değer yükselir mi hamilelik olabilir mi ?

İnfolic iyi bir vitamin yumurta kalitesini arttırıyor mutlaka kullan inşallah en yakın zaman da gebe kalırsın
Merhaba ben 10 gün önce genel bir kontrole gittim kadın doğum için her şey normal çıktı adetimde kahverengi leke olduğu için gitmiştim doktor gebelik testi istedi sonuç 0,273 çıktı sonrasında tekrar çalışmalar devam ettik eşimle bugün sabahtan Beri sağ kaşığımda vajinamda ağrı sancı var sizce bu değer yükselir mi hamilelik olabilir mi ?

Arkadaşlar bir şey soracağım çatlama iğnesi yapıldı bugün 16.gun dün pembe bir akıntı geldi arkasından kahverengi lekeler geldi ancak tamamıyla artmadı yoğunluk yok hiç böyle olmazdı adetim iğnenin böyle bir etkisi var mı ikinci gün hala gelmedi başından geçen var mı bu şekilde

Insallah hic bisey cikmaz kuzum, acik acik hizli hizli gecer ilac

Canım yerleşme olmasın test yaptın mı?

Canım yerleşme olmasın test yaptın mı?
Ayy bilemedim canm bugün Dr aramaktan test aklima bile gelmedi ben gelecek diye bekliyordum adetimi sonra aşılama için hastane Dr arıyorum ama bu durumda Dr gitmem doğru olur mu beklesem mi acaba gelmesini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…