Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok teşekkür ederim ya şu ovulasyon testini bir türlü anlamadım zaten son iki aydır tamamen bırakmıştım
Canım sen bu haftayı çok iyi değerlendir bende doktorun çatlamış dediği yumurtayı göremediğim oldu ovulasyon testin de bazen doğru sonuç vermeyebiliyor testler vücudunu iyi okumak yeterli oluyor bazen

Anladım canım, ben de progestan içiyorum ama henüz sancı vs başlamadı bakalım bende olacak mı
ben saglık ocagında ıgne yaptırdım aıle hekımıne sordum,cok sancılanıyor dıye ..o da yuksek dozda progesteron alıyorsun su an vucudun adet oluyorum sanıyordur demıstı..

Arkadaşlar referans aralıgınfa bişe yzmıyo bazılarının tam cıkmamışmı progestron neden 0 larda ( minseo
Canım lh ve fsh oranı fazla doktorun bişey demedi mi benim doktorum da sıkıntı var o zaman benim lh 10.36 fsh 6.92 ve bunların arasındaki fark 2.5 dan fazla 3.44 olduğu için pcoslu oluyorum ki inci görünümü bende çok hafif doğal olarak yumurta kalitesini etkiliyormuş bu durum kızlar ben yanlış mı biliyorum acaba canım senin Bi fikrin var mı bu konuda minseo

Canım sen bu haftayı çok iyi değerlendir bende doktorun çatlamış dediği yumurtayı göremediğim oldu ovulasyon testin de bazen doğru sonuç vermeyebiliyor testler vücudunu iyi okumak yeterli oluyor bazen
Çok teşekkür ederim evet vücudumu daha iyi tanımaya başladım ilk aylar bu kadar iyi takip edemiyordum yumurtlama akıntısı. Evet bu hafta önemli hadi hayırlısı

pandemiden dolayıdır canım. almıyorlar. Benim eşim götürdü beni dışarda bekledi binaın dışında. Ben de çok korktum yine ilk çektirdiğim gibi olursam diye ama hiç birşey analmadan bitti

pandemiden dolayıdır canım. almıyorlar. Benim eşim götürdü beni dışarda bekledi binaın dışında. Ben de çok korktum yine ilk çektirdiğim gibi olursam diye ama hiç birşey analmadan bitti
Ben direkt yolda polis ceza keser diye düşündüm. Hastanede genelde izin veriyorlar girmesine. Değiştirdim şimdi randevuyu. Sizin de iyi geçmesine sevindim

Çok geçmiş olsun canım. Bizde de aynı durum var özelden bana da yazar mısın

Yaa kızlar benim regliden bir hafta önce falan göğüslerim çok ağrırdı hassaslaşırdı ama bu ay neden yok sadece kasık ağrım var biraz
Doktorum bu ay tekrar adetin 3.günü testlerimi yaptırmamı istedi en son martta yaptırmıştık bakalım tekrar değerlere dedi
Böyle birşey yaşayan var mı aranızda

Canım her ay değişebiliyor bünyemiz yani hiçbir ay bir öncekiyle aynı değil aslında. Tahlil yaptırman iyi olur nerdeyse bir sene olacak ama endişelenme hava değişiminden hele gün sarkması bile yaşadı pek çok kişi bu mevsimde

ben saglık ocagında ıgne yaptırdım aıle hekımıne sordum,cok sancılanıyor dıye ..o da yuksek dozda progesteron alıyorsun su an vucudun adet oluyorum sanıyordur demıstı..
Anladım canım, ben hap olarak yutuyorum günde 1 tane
Evet canım, ben de öyle biliyorum ama M Meltemmisin nin değeri 3. Gün değeri değil regl günü ilerlediköe ovüye yaklaştığımız için vücutta lh hormonu artıyor o yüzden yüksek çıktı onun muhtemelen
Ben 2 defa iğne kullanım canım birinde hiç sancım olmadı diğerinde çok sancım oldu değişebiliyor bu durum
Anladım kuzu demek ki çok üstünde durmayı gerektirecek bi durum yok

Haklısın kuzum havalardan sanırım herşeyi ümit ediyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…