Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yol uzak felan demeden bı doktor bulun bence kendinize profosor dediğim 350 felandi muane sanırım, ama test felan tabi.. üzmeyin kendinizi herşeyin vardır bivakti ne güzel bı evladınız varmış zaten

Baş anomaliniz kaç ? Doktor herhangi bir teşhis koydu mu

Baş anomaliniz kaç ? Doktor herhangi bir teşhis koydu mu
Bas anomalimiz %98 canim zaten döllenmezmis bu değer ile dna hasarı da var doktor a gidemedik normal doktorlar tedavi etmiyormuş bu konuyu sadece ozel kliniği olanlar hallediyor onlara da randevu almak ve gitmek dert çünkü hem cok geç gün veriliyor hem de acayip pahalı oluyor ben de bizim değerlere yakin bir arkadaşta bilgi aldım sag olsun ilaci söyledi ben de aldım kullanacak esim bi uc ay

Kızlar iğnenin 3. Günü hiç ağrı sızı bir şey yok normal mi? Sizin ne zaman başlamıştı ağrılar falan @ipek_annesi masalkzz @Sohrab
Canım bende hiç ağrı sızı olmadı ama hepside catlamıstı kistte olmadı yani ben hatta agrı sızı olmadı diye korkup 5. Günü falan doktora gitmiştim bi bakın catlamıs mı diye

Aynen canım heralde kimiside diyordu tam 36. Saatte kasıgıma bi ağrı girdi anladım falan valla ben hiç anlamadım
Benim de tık yok valla bi vurduğum gün ağrı oldu o da bence hızlı büyüdüler iğne etkisi ile o yüzdendi sanırım dün gece de çatlamaları gerekiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…