Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sağol canım. Şu an gerçekten kendimle ilgili hiçbir planım ve beklentim yok. Ailrmin evini resmen küçük çaplı hastaneye çevirdim mecburen. Maddi manevi yıpratıyor insanı. Dediğin gibi bıraktığı hasarı onarmak da ayrı bir süreç.
Sen nasılsın? Umarım herşey yolundadır.

Heyecandan cvp veremedim mesaja yazınızı paylaşmisim başkasına yorum atmisim sanırım, hayırlı uğurlu olsun sağlıkla insallah darisi başımiza olsun bu ayy inşallahhh

Zeynep Kamil de İyi bı doktora denk gelirseniz işim paylaşırmisiniz doktorun
Nerde yeni geldim eve metrobüste ağlayarak geldim tüm tahlil sonuçları olmadan klomen bile veremezmiş çok moralim bozuldu en azından yumurta takibi yap eşim sperm testi için ocak ayına attılar meme ultrasonu istedi radyolojiye gittim burada her gün iki kişi alıyoruz başka bir yere git dedi koskoca hastane ama çalışanlar beter dr ilgiliydi gerçeği dinledi ama sadece dinledi prosedürler çok saçma abi normal bir yumurta takibi yap bitti gitti ama uzatıyorlarda uzatıyorlar sırf gidilmesin diye çok sinirlendim 12 senedir artık maddi ve manevi yıprandım şükür Allah’a bir kızım var ama tek isteğim kardeşi olması her ay anne benim neden kardeşim yok demesi kor gibi yanıyor çok kötü oldum

Benimde adetlerin son zamanlarda öyle olmaya başladı.
2.yada 3. Güne kadar yoğun sonra azalır ped doldurmaz yani
Yaşım bu arada 35 cnm senin
sinir bozucu bir durum ben günlük ped kullanıyorum düşün. acaba neden böyle oluyor sökülüyor muyuz tam anlamıyorum 4. günden sonra olurdu hangi 6 günde biterdi. Şimdi 3. günde lekelenmeye dönüyor ve 7 gün sürüyor. Kan sulandırıcı içmeye başladım belki ona da faydası olur.

Ben de 38 yaşındayım canım. :)

Allah bı an önce gönlünüze göre versin, çok kötü ya en iyisi özele gitmek Maltepe tıp merkezi var caminin altında nevriye hoca var ben ona normal muane ye gitmiştim belki ona giderim diyorum ama bilmiyorum, kartal devlet rezil zaten ben sizin gittiğiniz yer iyidir diyodm ama tam sonuç nezaman gelicekmiski? Maltepe üniversitesi hastanesi nde profosor ve muanesi felan pahalı ama çok iyi olduğunu biliyorum bi iki ay denicem normal testlerimi yaptırıcam Allah korusun bı sıkıntı çıkarsa ona gitmeyi düşünüyorum ben ama adını hatırlamıyorum şuan sormam lazım

Ben de aynı durumu yaşadım malasef

Eşime sipariş verdiğim takviye geldi kızlar inşallah uc ay kullansın sonra ben klomen tedavisi isticem denicez yani daha önümüzde aylar var ama olsun umut olmadan olmuyor. Takviyeler de çok pahalı ya cok fırsata çevrilmiş bu islerin şifası.

Eklentiler

• 16074198137721796194271252555672.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 54
Arkadaşlar referans aralıgınfa bişe yzmıyo bazılarının tam cıkmamışmı progestron neden 0 larda ( minseo

Eklentiler

• 5B63E68E-E939-4F2A-A790-EA8E727FF860.png
    300,8 KB · Görüntüleme: 54
  • 3840C5EA-87CE-4AFF-99CB-12D2B1C3F2BB.png
    298,3 KB · Görüntüleme: 57
Canım bende üç dört gün böyle doluluk hissi gaz sancısı gibi baskı oldu, karnımın alt kısmında kasıklarımda.sonra geçti.hemen bir kilo ödem yaptı saolsun iğne
Ben de ödem bile yok kuzu
Şifa olsun canım keçi boynuzu özünü ihmal etmeyin
Arkadaşlar referans aralıgınfa bişe yzmıyo bazılarının tam cıkmamışmı progestron neden 0 larda ( minseo
Canım progestan reglin 21. Günü falan bakılıyor ondan düşük değer çıkmış olabilir ama e2 düşük geldi bana lh ve fsh yüksek. Yumurta kalitesi ile ilgili bi sıkıntı olabilir doktorun ne diyecek bakalım

Insallah canim keçiboynuzu da kullanacak dna hasarı ve cok yüksek baş anamoli morfoloji var inşallah ise yarar yoksa sağlıksız ilerlemiş gebelik. Sigarayı da bırakamadı bi türlü üstüme gelme daha çok zorlanıyorum diyo inşallah azaltma bari sigarayı ne bileyim hayırlısı ya

Maltepe bana çok uzak ben Şişli’de oturuyorum kadın doğum Dr iyice nefret ettim bu tarafta 700 lira bir muayene okmeydanı SSK da ise de sadece klomen verip yolluyor başka birşey yok yumurta takibi 10 gün sonra gel yok teste gel derken çatladı eee sonuç yok sebebi araştırılmıyor. Ve gerçekten çok kötü oldum bugün her yere gidiyorum maddi manevi yıprandım artık

En azından sorun belli canım tedavi için gerekeni yaparsınız inşallah düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…