Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canm çektirdim Temiz çıktı
Sonraki ay hemen hamile kaldım ve mucizevi bir şekilde 2 yıl sonra kendiligmden hemde rahîm film öncesi aşılama yapıldı tutmadi adet oldum gittim rahîm film çekildi sonraki ay 3. Aşılama yapılacakken gitmeme gerek kalmadan hamile kaldım sizinde öyle olur inşallah adet belirtileri zaten gebelik belirtileri aynı olur umarım bebektendir
İnşallah çok teşekkür ederim. Ne kadar güzel. İnşallah bende bu ay mucizeme kavuşurum. 21 aralıkta 3. Evlilik yıldönümümüz. O kadar çok isterim ki eşime böyle bir hediye vermek. Ama olmadı bu ay da öyle hissediyorum

Moralinizi bozmayın inşallah denk gelir 🙏 ben de evlilik yıl dönümü doğum günü vs hep hayal kurdum ama olmadı, önemli olan sağlıkla zamanında olması olmasa bile üzülmeyin 🤗
İnşallah çok teşekkür ederim. Ne kadar güzel. İnşallah bende bu ay mucizeme kavuşurum. 21 aralıkta 3. Evlilik yıldönümümüz. O kadar çok isterim ki eşime böyle bir hediye vermek. Ama olmadı bu ay da öyle hissediyorum

Çok sevindim böyle sürprizler ne güzel oluyor. Allah bağışlasın. Rahim filmini anestezili mi çekildiniz? Ben anestezisiz cesaret edebilir miyim diye merak ediyorum. Sanırım önümüzdeki hafta çekileceğim.
Allah razı olsun
Teskkur ederim Rabbim büyük okadar tedavi olmadı biraktiğim ay oldu .
Ben 2 kere çekildim Biri 2006 yılında biride 1 yıl önce ikisindede anestesiz çekildim. Ağrı eşiğine bağlı ama öyle dayanılmaz bir ağrı değil sadece ilaç enjekte edilirken yoğun rahimde basınç hissediyorsun o kada r korkmayın hiç gerek yok 5 dk işlem için bence.Cektirin gitsin hemde gebeliği kolaylaştırıyor

Inşallah Hayırlı haberler cnm Nasibinde varsa oluverir o Taştan ağaç veren rabbim bizlere neler vermez ki yeterki iste bazen Allah kullarının yalvarmasıni istermiş hoşuna gidermiş belkide daha çok dua ilk çocuğumda arkadaşımın bebeğinin mobilyaları gelirken hüngür hüngür ağlamıştım Allahım benim neden bebeğim olmuyor diye
Sonrasında olmazsa olmasın Allahım gider yurttan bebek alır büyütürüm diye iclenirken bi bakivermisim o ay hamile kalmışım

Inşallah Hayırlı haberler cnm Nasibinde varsa oluverir o Taştan ağaç veren rabbim bizlere neler vermez ki yeterki iste bazen Allah kullarının yalvarmasıni istermiş hoşuna gidermiş belkide daha çok dua ilk çocuğumda arkadaşımın bebeğinin mobilyaları gelirken hüngür hüngür ağlamıştım Allahım benim neden bebeğim olmuyor diye
Sonrasında olmazsa olmasın Allahım gider yurttan bebek alır büyütürüm diye iclenirken bi bakivermisim o ay hamile kalmışım
Geröekten umut oluyorsunuz bana. İnşallah en kısa zamanda bende yaşarım bu güzel duyguları

Evet canım bugün iğne oldum pazartesi salı ilişki sonra gün aşırı dedi sen de değerlendir çatlamayı mutlaka

tamam canım ben uzun süre hep çatlamadan öncesini değerlendirdim çatlamadan sonrasına pek önem vermedik 🤷🏼‍♀️ Bi kaç aydır çatlamadan sonrasınıda değerlendiriyoruz. İnşallah güzel haberlerini alırız 🤲🏼

Geröekten umut oluyorsunuz bana. İnşallah en kısa zamanda bende yaşarım bu güzel duyguları
Umut olmak adına tersini yasamanı istemem cnm
Hayırlısı dile Allahtan
Olmuyorsa vardır bir sebebi onu düşün
Var elbet vakti olucak insalah hemde çok iyi şekilde buna inan dua et bol bol Allah isteyene veriyor bunu biliyorum.
Zaman-ı gelince hiç bir şey değişmez emin ol
Rabbim en kısa zamanda Hayirlisyla nasip etsin inşallah cnm

Umut olmak adına tersini yasamanı istemem cnm
Hayırlısı dile Allahtan
Olmuyorsa vardır bir sebebi onu düşün
Var elbet vakti olucak insalah hemde çok iyi şekilde buna inan dua et bol bol Allah isteyene veriyor bunu biliyorum.
Zaman-ı gelince hiç bir şey değişmez emin ol
Rabbim en kısa zamanda Hayirlisyla nasip etsin inşallah cnm
Aminn inşallah

benim dr um bana önce rahım filmi çektir, sonra baslayalım klomene dedi, bu hafta cektiricem. eğer tıkanıklık varsa boşuna hormon yuklemenın anlamı yok dedi
Merhaba siz ne yaptınız? Önceden takip ediyordum ama msjları karıştırmışım. Ben de benzer durumdayım şu an.
Allah razı olsun
Teskkur ederim Rabbim büyük okadar tedavi olmadı biraktiğim ay oldu .
Ben 2 kere çekildim Biri 2006 yılında biride 1 yıl önce ikisindede anestesiz çekildim. Ağrı eşiğine bağlı ama öyle dayanılmaz bir ağrı değil sadece ilaç enjekte edilirken yoğun rahimde basınç hissediyorsun o kada r korkmayın hiç gerek yok 5 dk işlem için bence.Cektirin gitsin hemde gebeliği kolaylaştırıyor
Sizden de razı olsun. Benim rahmim ters acaba o nedenle ekstra bir ağrı olur mu diye düşündüm. Çünkü rahim ağzını bir şeyle tutup çekiyorlarmış doğrultmak için. Umarım acısız geçer ve bebişe vesile olur 😊🙏 kesin çektireceğim ama tam günü ve nasıl olacağı belli değil şu an bakalım hayırlısı.. çok teşekkürler

Merhaba siz ne yaptınız? Önceden takip ediyordum ama msjları karıştırmışım. Ben de benzer durumdayım şu an.

Sizden de razı olsun. Benim rahmim ters acaba o nedenle ekstra bir ağrı olur mu diye düşündüm. Çünkü rahim ağzını bir şeyle tutup çekiyorlarmış doğrultmak için. Umarım acısız geçer ve bebişe vesile olur 😊🙏 kesin çektireceğim ama tam günü ve nasıl olacağı belli değil şu an bakalım hayırlısı.. çok teşekkürler
Sanmıyorum cnm bisey olmaz bizdede aynı işlem yapılıyor merak etmeyin Rabbim kolaylığını verir
Inşallah hayırlara vesile olur
Inslalah haber edersiniz gelişmelerden rabbim muradınızi ve gonlunuzdeki varsın inşallah Allaha emanet

minseo minseo canım yazılanları okudumda söylemek istedim catlatma iğnesi sonrası ovüde uzun süre pik görceksin içinde bhcg olduğu için. Çatladı mı diye onu baz alma sonra hatta neden silikleşmedi catlamadı kist mi oldu diye stres olma diye söyleyim dedim😅

minseo minseo canım yazılanları okudumda söylemek istedim catlatma iğnesi sonrası ovüde uzun süre pik görceksin içinde bhcg olduğu için. Çatladı mı diye onu baz alma sonra hatta neden silikleşmedi catlamadı kist mi oldu diye stres olma diye söyleyim dedim😅
Sağol tatlımmm öyleymiş ben de meraktan yapıyorum 🙈 sen hamile kaldığın ay klomen falan kullanmış mıydın canım?

Bu ilaçların etkileri 2 3 ay sürüyormuş zaten kuzu klomenin özellikle
Aynen doktorum öyle dedi 3 ay kullandım sonra ara verelim zaten 3 ay etkisi sürer dedi. Benim yumurtlama problemim yoktu zaten ama cok erken yumurtlıyordum 11-12. Günlerde bu ilaçlar beni düzene soktu 28 e cekti tam adetimi erken yumurtluyodum belki o sorundu hormonlar sorundu bilemiyorum ama her türlü faydası olduğuna eminim hamile kalmamda

X