Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar toplu cevap vereyim afedersiniz ilişkiden sonra ben eşime bacaklarımı havaya kaldırıp beni sarsmasını istedim yani silkeledi beni bi 30 saniye filan sonra yataktan aşağıya indi benim bacaklarım havadaydı ben tuttum bacaklarımı havada eşim bacaklarımı omzuna alıp beni odanın bi duvarına götürdü ( ben duvarın bi kenarına yüksek yastık koydum) beni duvara sıfır gelecek şekilde koydu ayaklarım tamamen duvardaydı hani yatağın başına koyunca eğimli oluyo ya öyle değildi sıfırdı eğim filan yoktu ben orda 40 dakika bekledim sonra kalkıp lavaboya filan gitmedim 2 3 saat sonra ılık suyla banyo mı yaptım sıcak su zararlı doktor ön görmüyormuş bi yazıda okumuştum sıcak su spermlerin ömrünü kısaltıyormuş

Öncelikle Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :) uyguladığım taktikler var demişsiniz paylaşır mısınız benimle
Al canım buymuş taktik

Merhaba hanımlar. Topiği daha yeni keşfettim. Beni de aranıza alır mısınız. SAT 08.11.2020 BAT 20.11.2020. 2.5 yıldır gebelik istiyoruz. Bu ay rahim filmi çektirdim inşallah topik ve rahim filmi uğurlu gelir ☺️
Umarım herşey yolunda gider
Benimde beklenen adet tarihim 20 Aralık ovitrelle iğne oldum sevinç haberlerimizi paylaşalım hep birlikte insallah

Tesekkur ederim canim saglik olarak iyiyim sukur psikolojikmen insan etkileniyor birde sacma sapan insanlarin sozleri insanin canini sıkıyor neyse onlari allaha havale ediyorum rabbim kimseye yaşatmasin insallah 🤲
Bu durumda bile edecek bir laf buluyorlar di mi? Allah büyük... İnşallah sen de sağlıklı bir hamilelik yaşarsın bir an önce🙏
Merhaba Bende aranıza katılmak istiyorum benide alırmısınız Aralık ayı için
Ne kadar süredir istediğini ve bat ı yazarsan listeye ekliyim 🌟

Canım, kızçeler

Ben doktora dün akşam gittim. Nöbetçiydi kendisi. bugün randevularını nöbette aldı. Bütün tahlil soınuçlarmımı gösterdim. Hiç bir sorunun yok. Herşey yaşına göre gayet iyi dedi hatta. Benden progesteron testi istedi adetin 21. günü ben onu yaptırmıştım 3 ay önce değere baktı gayet ii yumurtluyorsun ve çatlıyor yumurtaların dedi. Bu süreçte sana yumurtlama tedavisi yapmanın bir anlamı yok direk aşılama yapalım dedi. Bu ay yine normla deneyin gün aşırı muhakkak ilişki olsun dedi. ama üstüne bas basa kafanı rahatlat dedi. Sitres yapma dedi. Senin çocuuğun olur ol yada bu şekilde olmaması için hiç bir sebep yok dedi. Ovulasyon kitleri kullanıyordum onları da kullanma sitrese sebep. gün aişırı ilişkin olsun zaten yumurtlamaya denk gelecektir dedi.

Kızlar toplu cevap vereyim afedersiniz ilişkiden sonra ben eşime bacaklarımı havaya kaldırıp beni sarsmasını istedim yani silkeledi beni bi 30 saniye filan sonra yataktan aşağıya indi benim bacaklarım havadaydı ben tuttum bacaklarımı havada eşim bacaklarımı omzuna alıp beni odanın bi duvarına götürdü ( ben duvarın bi kenarına yüksek yastık koydum) beni duvara sıfır gelecek şekilde koydu ayaklarım tamamen duvardaydı hani yatağın başına koyunca eğimli oluyo ya öyle değildi sıfırdı eğim filan yoktu ben orda 40 dakika bekledim sonra kalkıp lavaboya filan gitmedim 2 3 saat sonra ılık suyla banyo mı yaptım sıcak su zararlı doktor ön görmüyormuş bi yazıda okumuştum sıcak su spermlerin ömrünü kısaltıyormuş
teşekkürler canım benim inşallah bebişin sağlıkla doğsun büyüsün :KK36:

Canım, kızçeler

Ben doktora dün akşam gittim. Nöbetçiydi kendisi. bugün randevularını nöbette aldı. Bütün tahlil soınuçlarmımı gösterdim. Hiç bir sorunun yok. Herşey yaşına göre gayet iyi dedi hatta. Benden progesteron testi istedi adetin 21. günü ben onu yaptırmıştım 3 ay önce değere baktı gayet ii yumurtluyorsun ve çatlıyor yumurtaların dedi. Bu süreçte sana yumurtlama tedavisi yapmanın bir anlamı yok direk aşılama yapalım dedi. Bu ay yine normla deneyin gün aşırı muhakkak ilişki olsun dedi. ama üstüne bas basa kafanı rahatlat dedi. Sitres yapma dedi. Senin çocuuğun olur ol yada bu şekilde olmaması için hiç bir sebep yok dedi. Ovulasyon kitleri kullanıyordum onları da kullanma sitrese sebep. gün aişırı ilişkin olsun zaten yumurtlamaya denk gelecektir dedi.
hadi hayırlısı canım günaydın bu ay güzel haberler alalım inşallah çok sevindim :KK36: :KK54: :dua:

Canım, kızçeler

Her şeyin normal olması çok güzel, ben bu tarz durumlarda zamanını beklediğine inanıyorum. Dün eski doktorum ile konuşmuş eşim beni sormuş, stres ve takıntı varsa zaten olmaz demiş. Takıntılarımızdan kurtulmamız lazım ben bu yönümü çok şükür törpüledim kendimi kafa olarak daha rahat hissediyorum tedaviye başlamış olmakta üzerimden yük aldı stresim azaldı. İnşallah senin de aşılama olumlu sonuç verir 🙏

Kızlar bisey sorucam bu Çatlatmadan sonra acaba yumurta daha erken çatlarmı dün öğleden sonra vuruldum.acaba akşamı beklemesemmi

Ters rahim de etkili evet ama .. Sağ bacak yukari kalkmaso ters rahm ama sag sol farketmekszn sag sol yukarı cekeblrsnZ ben bu ay bnu denedm ve mutlaka etkisi oldgnu dusunyrm.. ters rahimlide deglm hatta ilişkiyi bile bu sklde yaptk 😊
O zaman denemekte fayda var 😘

😇😇😇

Eklentiler

• Screenshot_20201203_102813_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201203_102813_com.android.chrome.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 59
X