Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Duvara sıfır nedir ya, boynu kırılır insanın, 40 dk diyor bir de, yok anacım ben o kadar süre duramam ya
Hıc gerek yok oyle seylere, zamanında bu tarz yontemlerın hepsını denedım olmadı, asılama oldum asılamadan 2 dk sonra kalktım gıyındım tuvalete kostum idrara sıkısık yapıldığı ıcın ve tuttu, onemlı olan ilk sıcramada gidenler

Lh hep yuksek oluyor pkolularda, kandırabılıyor testler o yuzden.. Ama sılıklesme de olduysa catlama olmustur ınsallah🥰
Bak bu pikten sonraki günkü test

Eklentiler

• 5CBD5D4C-F98C-4B0C-AA3C-5E837BFF49FC.jpeg
    5CBD5D4C-F98C-4B0C-AA3C-5E837BFF49FC.jpeg
    255,6 KB · Görüntüleme: 33
Canım çift embriyo mu konmuştu? Baya yüksek çıkmış 😍

Canımmm nasıl oldun 😔
Tesekkur ederim canim saglik olarak iyiyim sukur psikolojikmen insan etkileniyor birde sacma sapan insanlarin sozleri insanin canini sıkıyor neyse onlari allaha havale ediyorum rabbim kimseye yaşatmasin insallah 🤲

KAÇ YAŞINDASIN? ➔27
KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔4 aylık evliyim hep istedim
İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔evet ilk gebeliğim
KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK ➔İlk(ALAH İZİN VERİRSE)
KAYBIN VAR MI? ➔Hayır
REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔28-35 Arası
EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔ PCO sendromu vardı bende eşimde bildiğimiz kadarıyla yok
KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔Çakşır Kökü Suyu Kullandım
HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔hayır
OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔Evet
HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔2 yumurtam gelişti peş peşe çatladı toplamda 5 günü değerlendirdim
BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔yumurtlamadan sonra göbeğim düştü zannettim hep göbek deliğim ağrıdı
ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔12. Gün gördüm
BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELER
KAFANIZA ASLA TAKMAYIN GİBİ Bİ KLİŞE ASLA KULLANMIYORUM AMA EMİN OLUN HAMİLE KALMAK BENİM İÇİN BİRAZ İMKANSIZDI KAÇ DOKTORA GİTTİM HEPSİ OLMAZ DEDİ TEDAVİSİZ HAMİLE KALAMAZSIN DEDİLER AMA ÇOK ŞÜKÜR RABBİME OLDU ALLAH ‘A SIĞININ DUALARIM HEP SİZİNLE AMA EĞER İSTEYEN OLURSA 2 3 TANR UYGULADIĞIM TAKTİK VAR HAMİLE KALMAK İÇİN İSTEYEN OLURSA YAZARIM
HEPİNİZ ANNE OLMAYI HAK EDİYORSUNUZ BENİM GÜZEL KARDEŞLERİM ALLAH İÇİNİZE İNŞİRAH FERAHLIĞI VERSİN BİR AN ÖNCE KAVUŞUN FASULYELERİNİZE🥰🥰
Öncelikle Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :) uyguladığım taktikler var demişsiniz paylaşır mısınız benimle

X