Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
1-29 yaşındayım.
2- 20 aydır deniyoruz.
3-4- Ikinci gebeliğim, ilk çocuğum olacak.
5- Bir kimyasalım var.
6- Reglim hep düzenliydi.
7-Eşimde sorun yok bende amh düşüklüğü ve yumurta tembelliği var.
8-Soğan kürü, çakşır suyu, hayıt tohumu kullanmıştım faydasını görmedim.
9-Klomen ve aşılama tedavisi oldum, sonuç alamadım. Tüp bebek tedavisiyle gebe kaldım.
10-Belirtilerim transferin ilk günü başladı.
11-Çift çizgiyi transferin 5.günu gördüm, transferin 9.günü kanda 791 sonucunu gördüm
12-Bebek isteyen arkadaşlarıma uzun süre deneyip hicbir şeyden sonuç alamayan biri olarak, stresten uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Imkansız biliyorum ama salın gitsin bacılarım. Hormonlarınıza ve özellikle eşinizin sperm değerlerine baktırmadan doğal kürler denemeyin. Benim tedavim hicbir şeye inancım kalmadığı anda sonuç verdi. Inşallah herkes bebişine çabucak kavuşur

Canım benimde o tür ağrılarım olmuştu extra olarak karnımda şişlik hissediyodum o ay hamile olduğumu öğrendim. Ovulasyonla takip ediyordum zaten burda ovulasyonla gebeliğin öğrenebileceğini okumuştum ağrılarım geçmeyince bende ovulasyon testi yaptım iki çizgide koyu çıktı sonrasında hemen gebelik testi yaptım emin olabilmek için ikinci çizgi silik bi şekilde hemencecik belirdi. Reglime 7 gün kala öğrendim hemde

minseo canım sana bir şey soracağım. Ben macun almıştım hsg çekilen ay kullanılmaz dediler kullanmadım, sonra ameliyat oldum kullanmadım. Sence adet dönemimden sonra kullanmaya başlayabilir miyim?

minseo canım sana bir şey soracağım. Ben macun almıştım hsg çekilen ay kullanılmaz dediler kullanmadım, sonra ameliyat oldum kullanmadım. Sence adet dönemimden sonra kullanmaya başlayabilir miyim?
denemeye başladığın ay kullan canım. reglin 2. günü başlıyorsun çatlatma görene kadar yiyorsun. fazla fazla yeme 1 günde en fazla 3 çay kaşığı ona dikkat et ve bol su ile birlikte ye macunu.

Merhaba arkadaşlar bat 6 Aralık 4 gün var ama ben bu sabah hem 5 liralık testen hem comfort marka erken gebelik testinden yaptım tek çizgi çıktı olsaydı çıkardı heralde demekki yok

Merhaba arkadaşlar bat 6 Aralık 4 gün var ama ben bu sabah hem 5 liralık testen hem comfort marka erken gebelik testinden yaptım tek çizgi çıktı olsaydı çıkardı heralde demekki yok comfort markanında iyi sonuç vermediğini okudum ama hayırlısı artık

denemeye başladığın ay kullan canım. reglin 2. günü başlıyorsun çatlatma görene kadar yiyorsun. fazla fazla yeme 1 günde en fazla 3 çay kaşığı ona dikkat et ve bol su ile birlikte ye macunu.
C-life almıştım ben aldığım firma 2 ay kullanma dedi de hiç bir şey için beklemek istemiyorum

Kızlar
Bende de ara kanamalar basladı 28 yasındaym hic daha önce olmamıstı evlenince oldu bu nedir bilemedim

Merhaba arkadaşlar ben bir süredir hiç gitemedim normalde çok yazmıyorum ama takip ediyorum ben pazartesi doktora gittim ve bana bu sefer letu diye bir ilaç verdi bu da olmazsa iğneye geçicez dedi bu ilaç çok kafa mı karıştırdı kanser hastaları için kullanılıyomuş daha önce hiç kullanan oldu mu acaba

Evet canım forumda kullanan arkadaşlar oldu bu ilacı, öncesinde klomen mi alıyordun?

Evet iki ay klomen kullandım yumurtalarım oluşup çatladı amq tutmadı bu ay bunu deniycez
Ben de klomene başladım. Yumurtaların tepkisine göre önümüzdeki ay bakıcaz dedi ilaç değiştirecek sanırım benim de sonuç alamazsa letu daha etkili ve ağır bir ilaç inşallah faydasını görürsün

Hayırlısı olsun inşallah canım hamile kalmak önemli ama sağlıklı bi hamilelik daha önemli inşallah herkesin gönlüne göre olur

Canııım benim de karnımda çok şişlik var karnıma bazen dokunamıyorum öyle bir şişlik ve ağrı var hassasiyet gibi, belim desen ayrı ağrıyo günlerdir hayatımda hiç böyle ağrılar yaşamadım, bat 10 Aralık bakalım bekliyorum hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında çok sağ ol yorumun için

Amin canım test yaparsan haber verirsin bizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…