Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bir hafta var adet günümd normalmi sizce bu değer
bir hafta baya erken canim, BAT'a 2-3 gun kala erken gebelik testine basla ya da dogrudan BAT'i bekle, sana bekle diyorum ama kendim de zor sabrediyorum merak etme

bir hafta baya erken canim, BAT'a 2-3 gun kala erken gebelik testine basla ya da dogrudan BAT'i bekle, sana bekle diyorum ama kendim de zor sabrediyorum merak etme
Evet ya çok zor beklemek sabredemiyorum inşallah gönlüne göre olur

Kızçeler anavarza propolis arı sütü polen aldım sizce sperm kalitesini yükseltir mi? Çok şükür bir sıkıntı yok eşimde ama yinede takviye olarak veriyim mi sizce
ver canım hiç zararı yok bildiğim kadarıyla. ben corona bağışıklık için tükettim geçen ay

Kızlar nasılsınız? Adetin 10. Günü (bugün) kontrole gittim. 23 mm olmuş yumurtam (ooo ne kadar büyümüş dedi) bir tanede 10 mm var birkaç tane de minik varmış. (Femaranın etkileri)çatlatma iğnesi verdi. Hakkımda hayırlısı. Dua eder misiniz bu sefer tutsun.

Bende aldim senin kullandigin ay yumurtlaman nasil oldu ben tablet aldim bi de icinde bal yok olur mu acaba o da
zaten etken madde bal değil canım arı sütü ve polen aslında :) çok güzel olmuştu bu ay içmedim yumurtlama bile olmadı. bak atiyim sana ekim ayını. böyle olmuştu. ama gene gebelik olmadı orası ayrı:)

Eklentiler

• 2AE1A9D8-8F82-4413-88C6-18BDC91FFD94.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 57
inşallah canım çabaların karşılksız kalmasın

Hadi hayırlısı canım, bakalım cumartesi benim nasıl olacak

İyi akşamlar bu test bozukmu yarım saat oldu pembelik dagılmadı albinin testi sinir oldum gerçekten

Eklentiler

• 2D3196A0-6323-4209-9353-166F6FC7740A.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 75
Anca negatif yapınca böyle oluyor okunmuyor

Eklentiler

• 896F893A-BE49-4CA4-9211-BF4C925257F3.jpeg
    228,5 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar merhaba
29 kasımda regl oldum ve 2. Günü hormon testleri baktırdım, sonuçları yazıyorum
e2 56,25
fsh 6,3
lh 4,82
prolaktin 14,53
amh 2,56
sizce değerler nasıl? Sizin amh değerleriniz nasıldı ?

Son düzenleme:
Ya ama neden bak ne guzel yumurtlamada olmuş ari sutu kaliteyide arttirio neden yani doktorlar falan bisey demiyomu eşininde degerleri iyiyse benimde once yumurtlama yoktu sonra 3 aydir var ama eşimde sorun cikti yani o da duzelir tutmazsa yıkılırim beni avutan o şu an fsh falan dicemde cok yuksek fshlarlada kalan var aklim yatmiyo bu işe tamam nasip tabi ama ne bileyim karişik duygulardayim bu arada tabletin icin ari sutu polen propolis ve keciboynuzu varmis icerigini okumamistim keciboynuzu olmasi sorun yaratmaz degilmi benim kullanmamda

yok canım kullan :) hiç bi sorun etmez keçiboynuuz da . bilmiyorum ki neden olmuypr ben pkoyum rahim filmim ve eşimin muayenesi kaldı ama askıya aldım ben canım şimdi çok kötü etraf koronadan bi tırstık falan. bakalım artık neden olmuyor diye düşğnmüyorum ben :) saldımmm gitti... zaten pimpirğim şu dönem de daha zor olur gebelik herlade benm için

Merhaba kızlar ben de size bir şey danışmak istiyorum bu ay ilk defa bebiş denedik biz de neredeyse 2 buçuk yıllık evliyiz,27 yaşındayım 12-17 Kasım adet günlerimdi sonrasında değerlendirdik genel olarak akışa bırakarak, 23-24Kasım’dan beri de bir türlü geçmeyen bel ve kasık ağrım var. Sırtımda da vardı o tarihlerde ağrı ama şimdi biraz daha azaldı. Hiç böyle olmazdı yumurtlamada falan bile hiç bilmem ağrısın ben hiç dikkat etmezdim zaten. Sadece adetime 3-5 gün kala kasık ağrım olurdu o kadar. Adetim de gayet düzenli bat 10 Aralık bu arada. Sizce ne ağrısıdır bu fikriniz var mı Buradan çok şey öğrendim o yüzden fikrinizi almak istedim

İloveme ben biraz uzak kalmak için girmedim epeydir listeden silmissin beni ve halen de olmadım adet test Ler negatif randevu aldım 15 aralığa doktora gidicem

Haklisin vardir her işte bi hayir

Sırt ağrısı 3 4 gündür bende de var nedir bilemedim ben usutmus olduguma yordum kendimce temizlik yapmıştım çok fazla yüklenerek kendime ondandır dedim azaldı ama halen geçmedi sırt agrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…