Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evet aslında bu kadar süre olmasa da böyle yapmalı çünkü afedersin akıp gidiyo gibi geliyo çogunlugu.
Canım daha önce 15 dakika bekledim afedersiniz hepsi geri geldi giden gidiyo zaten saniyesine diyorlar ama öyle olmuyo milyon tane sperm içeri girmeli ki güçlü olan ulaşsın eee büyük miktarı çıkınca nasıl olacak olmuyordu valla bu sefer böyle deniyim dedim. Çok şükür oldu

Bende istiyorum taktikleri

Bende geçen hafta çekildim doktorum 1-2 gün ilişki olmasın sonra korunmaya gerek yok dedi bizde öyle yaptık bende bu ayı merakla bekliyorum ama henüz yumurtlama görmedim bugün adetin 16. Günü...

Bende geçen hafta çekildim doktorum 1-2 gün ilişki olmasın sonra korunmaya gerek yok dedi bizde öyle yaptık bende bu ayı merakla bekliyorum ama henüz yumurtlama görmedim bugün adetin 16. Günü...
Bu ay ilaç almıyorsun di mi canım klomen vs.?

Merhaba ben mikro prolaktinoma hastasıyım nerdeyse bir yıldır ilaç kullanıyorum ve bugun ikinci kez kimyasal gebelik yaşadım. Kür mü denesem diyorum acaba

Hmm anladım işte yine insanın aklına takılıyo ilaç tamamen temizlendimi atıldı mı rahimden diye neyse sizin içinde inşallah hayırlısı olsun inşallah faydası olur

Canim bat 10 aralik ise her bunyede farklı tabi ama .. yumurtlama 20-25 kasima denk gelmistir büyük ihtimal.. ben reglim in ilk gnunu 1 sayarsak 18. Gun yumurtlama gördüm 19. Gun de yumurtlama devam etti 20. Gun de catladi.. aslinda snn yumurtlama haftan tahmini geceli 2-3 gun olmus insallaj iyi degerlendirmissindir

Kızlar ekim ayında bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Daha öncelerinde de yumurtlama günleri hafif bi kasık ağrısı hissederdim bazende hiç hissetmiyodum ama kürtajdan sonra yumurtlama günleri ağrım çok oluyor bel,kasık ve bacak ağrım oluyor bayağıda şiddetli benim gibi olan var mı? Geçen ayda yumurtlama günü ağrım olmuştu ama bu ay daha çok etkiledi beni

Canım ben geçen ay fena hissettim resmen zonkluyordu kasığım belim koptu ağrıdan doktora sordum normal dedi. Bence ağrıması iyiye işaret bi de ben hep sol tarafımda hissediyorum ağrıyı doktora onu sordum hep soldan mı yumurtluyorum sağda hissetmiyorum hiç diye, hayır sağda da yumurtaların var o sıvının biriktiği yere göre ağrıyı orda hissedersin sol ağrıyor diye soldan yumurtladın demek değil dedi

Benimde sadece sağ kasığım ağrıyor kasığımda hafifte bi şişlik var sizde de olmuş muydu? Fark etmiş miydiniz.

Hmm anladım işte yine insanın aklına takılıyo ilaç tamamen temizlendimi atıldı mı rahimden diye neyse sizin içinde inşallah hayırlısı olsun inşallah faydası olur
Öyle bişey aklıma takmadım doktorumu dinledim.. inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…