Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnş bu sefer olur.. çok yoruldum. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah 🥳
inşallah sabrın sonu selamet olacak Allah'ın izniyle :dua:
Yok kuzum bebişlik bir durum değil. Hasta mı olacağım mevsim dönümü sersemliği mi bilmiyorum da oturur pozisyonda bile duramıyorum.
Aman dikkat et koru kendini hemencecik geçsin :dua:

Ayy hayırdır hocam sesin çıkmayınca merak ettimdi ben de.. havalar çok değişken bu ara üşütmeyesin aman ateş falan var mı? Dinlen bol su iç bence inşallah toparlarsin hemencecik
Yok canım ateş falan yok. Sadece sebepsiz bir halsizlik ve yorgunluk. Evet belki değişken havalar etkilemiş olabilir. Su konusunda günde max 3 litre kısıtlamam var. Gereğinden biraz fazla içiyorum o da sorun oluyor.

Yok canım ateş falan yok. Sadece sebepsiz bir halsizlik ve yorgunluk. Evet belki değişken havalar etkilemiş olabilir. Su konusunda günde max 3 litre kısıtlamam var. Gereğinden biraz fazla içiyorum o da sorun oluyor.
ben de inan uzun zamandır öyleyim gerçi 12 saat işteyim günde beni bitiriyor ama ben supradyn fast action içiyorum iki günde bir. yoksa sürünürdüm heralde 😓

ben de inan uzun zamandır öyleyim gerçi 12 saat işteyim günde beni bitiriyor ama ben supradyn fast action içiyorum iki günde bir. yoksa sürünürdüm heralde 😓
Kuzum sen dışarda çalışıyorsun yorulman çok doğal ve hakkın. Ben evden çalışıyorum bana noluyo da yoruluyorum ki..

Kuzum sen dışarda çalışıyorsun yorulman çok doğal ve hakkın. Ben evden çalışıyorum bana noluyo da yoruluyorum ki..
bazen de sürekli evde olmak farkında olmadan psikolojimizi etkiliyor. ben pndemide 4 ay evden çalıştım canım inan son ay artık kendimi dinlemeye başladım canım sıkıldı hasta yorgun hisetmeye başladım. hani çıkıp bişiy de yapamıyorum koca gün evdeyim tek başıma🤦🏻‍♀️ o da zor bir süreç aslında

bazen de sürekli evde olmak farkında olmadan psikolojimizi etkiliyor. ben pndemide 4 ay evden çalıştım canım inan son ay artık kendimi dinlemeye başladım canım sıkıldı hasta yorgun hisetmeye başladım. hani çıkıp bişiy de yapamıyorum koca gün evdeyim tek başıma🤦🏻‍♀️ o da zor bir süreç aslında
Haklısın canım. Şu dönem bi geçse de normale dönebilsek 🙏

Ben geçen ay gebe kalmıştım ama maalesef düşükle sonuçlanmıştı 🥺😥 Doktorum düşükten sonra bi ay korunmamızı söylemişti, ve bu süreçte ne zaman yeniden adet göreceğimi bilmiyordum. Forumda benzer konuları okuduğumda genelde bu döngünün değiştiği, uzun bi süre gelmediği gibi yazılar görmüştüm.
Çok şükür dün adetim başladı. Gerçekten çok sevindim 🤩🥳 Umarım bundan sonra da düzenli şekilde devam eder. Ben de ovulasyon testi ile takip edicem.
Herkese verimli, enerjik günler diliyorum, üzerinizdeki durgunluğu atın ve amaca odaklanın beybiler 🎯

U Uzaygemisi35 👋🏻

reglme 3 gün var canım gün gün kaset testten yapıyorum koyuluğuna bakıyorum . doktorum pazartesi günü kan vermemi istedi .
Siz artık hissetmişsinizdir zaten belirtilerden, testlerde de koyulaşıyorsa kan testi bi formalite olur sadece 😌 hadi inşallah güzel ilerler, sağlıkla gelir inşallah 🙏🏻

AA o zaman kontrollü iç tabi canım onu bilmiyordum. Hava değişikliğinden kırgınlık olabilir. Dikkat et eşin dışarıda çalışıyor korona falan taşımasın😔 biraz izle kendini bugün baya bir dinlen bence akşama da güzel bir çorba içersin ıhlamur vs belki toparlar seni hemen hasta olmadan.
Sizlerde ne var ne yok? Hepiniz iyi misiniz, herşey yolunda mı?
Ben iyiyim bugün artık biraz çalışmalara ağırlık verdim buraya takılınca dün baya bir tembellik etmişim 🙄 biraz yoğun çalışıp toparlamam lazım.
Katılıyorum evde oturmak da insanı bir süre sonra yoruyor psikolojik olarak zor bir dönemden geçiyoruz gerçekten umarım bir an önce biter.
Ben geçen ay gebe kalmıştım ama maalesef düşükle sonuçlanmıştı 🥺😥 Doktorum düşükten sonra bi ay korunmamızı söylemişti, ve bu süreçte ne zaman yeniden adet göreceğimi bilmiyordum. Forumda benzer konuları okuduğumda genelde bu döngünün değiştiği, uzun bi süre gelmediği gibi yazılar görmüştüm.
Çok şükür dün adetim başladı. Gerçekten çok sevindim 🤩🥳 Umarım bundan sonra da düzenli şekilde devam eder. Ben de ovulasyon testi ile takip edicem.
Herkese verimli, enerjik günler diliyorum, üzerinizdeki durgunluğu atın ve amaca odaklanın beybiler 🎯

U Uzaygemisi35 👋🏻
Ayy canım çok sevindim, hoş geldin aramıza. Demek ki döngün çok kaymamış inşallah bundan sonra da düzenli gider 🤗 burada yazılanlara çok da bakıp moral bozmamak lazım, ben de uzun süreli doğum kontrol hapı kullananlarda yeniden yumurtlamanın düzene girmesi uzun sürüyor diye okuyup moralimi bozmuştum. Ovulasyonla takip ettim, adetim de düzenli sayılır. Hiç sorun yaşamadım hemen başladı. O nedenle burada takılıyoruz ama olumsuzlukları kendimize yormayıp olumlu yorumlara odaklanıyoruz 😍😍 sonra gelsin minik tavşanlar 🐰

Canım gecmiş olsun🙏🏻 Acaba bu tavşanlık işleri mi seni yordu🤣🤣🤣

X