Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Adete bir uygulamaya göre 4 digeirne göre 2 gün var sizce umutlanmalımıyım hemen cıktı ama ben yinede inanmıyorum nedense kameram iyi cekmiyo
valla hayal mayal ben pek görmem ama seninkinde hayaleti gördüm sanki canım. Umutlanmanın bir zararı yok varsın birkaç gün kendini hamiş hisset bu bile mutluluk veriyor bana. sonra adet oluıyorum oturup ağlıyorum geçiyo. Kısır döngüye çevridi bende bu

valla hayal mayal ben pek görmem ama seninkinde hayaleti gördüm sanki canım. Umutlanmanın bir zararı yok varsın birkaç gün kendini hamiş hisset bu bile mutluluk veriyor bana. sonra adet oluıyorum oturup ağlıyorum geçiyo. Kısır döngüye çevridi bende bu
Sanki ben hiç anne olamıyacam gibime geliyo benim 6.hissim cok kuvvetlidir herseyi iki gün öncesinden görürüm yaşanan olayları falan .görmedim hiç bunu

Sanki ben hiç anne olamıyacam gibime geliyo benim 6.hissim cok kuvvetlidir herseyi iki gün öncesinden görürüm yaşanan olayları falan .görmedim hiç bunu
güzel düşün canım, ne yapalım çok evhamlıyız vesveseliyiz ben de mesela herşeyin önce kötüsünü düşünürüm. ama kötüyü çağırdığımın farkındayım bu şekilde. İnşallah allah iyi şeylerle karşılaştırsın bizi. Tekrar bir kayıpla karşılaştırmasın. Sağlıklı gebelikler yaşayalım inşallah. allah gönlümüze ferahlık doldursun. Bizleri karamsarlıklardan kurtarsın. Amin.

Canım resim net olmadığı için göremedim ama çıktıysa yarın tekrarla koyulaşır 🌟 neden öyle diyosun, umutsuzluğa kapılma daha çok yeni evlisin neden olmasın Allah büyük 🙏

Canım resim net olmadığı için göremedim ama çıktıysa yarın tekrarla koyulaşır 🌟 neden öyle diyosun, umutsuzluğa kapılma daha çok yeni evlisin neden olmasın Allah büyük 🙏
Kuruma çizgisidir diye düşünüyorum 😕

Eklentiler

• FAFDE870-1013-4260-AA03-1B15900FEBB0.jpeg
    FAFDE870-1013-4260-AA03-1B15900FEBB0.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 107
Hemen çıkan çizgi nasıl kuruma çizgisi olsun 2 gün daha tekrarlayın testi içiniz rahat etmeyecekse sonra kan verirsiniz

Canım sen naaptın baya oldu tekrar baktırmadın mı tiroide
sağlık ocağına test yaptırmaya gittim labaratuvarda sorun varmış haftaya kan vermeye gideceğim bakalım ne çıkacak doktorlar ilaç vermedi ilaçsız bekleyeceğiz dediler şaşırdım bende napacağımı artık :KK43:

çok güzel Allah bizlerede nasip etsin inşallah maşallah tekrar canım benim :KK36:@Prenses21

sağlık ocağına test yaptırmaya gittim labaratuvarda sorun varmış haftaya kan vermeye gideceğim bakalım ne çıkacak doktorlar ilaç vermedi ilaçsız bekleyeceğiz dediler şaşırdım bende napacağımı artık :KK43:
Bi bildiği vardır doktorunun endişelenme sen ihmal etme ama sakın

X