Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar iki gündür vajinada böyle batma hissi var gebelik belirtisi olabilir mi tabi kasık ağrım da arada eşlik ediyor. Rengl belirtisi değildir bu batma bence çünkü bende hdaha önce hiç bu batma hissi olmuyordu
Bende de 1 buçuk haftadır batma var sol kasıkta gaz sancısı birde ama bugün bildiğin regl sancısı geldi 1-2 güne olacak gibiyim inşallah olmam 😔

selam kızlar iyi pazarlar 🌸 ben bu ay yumurtlama görmedim ve regle bir hafta var o yüzden hiçbir belirtim yok . zaten ilişki de kasım ayında bir gündü sadece. bu ay ondan çok rahatım. olmayacağı bir yerde kesin gibi😇

galiba bu belirtileri biz biraz uyduruyoruz vucudumuz oyun oynuyo bize🥺 ben de uzun bir süre ara vermeyi düşünüyorum aslında. pandemi nedeniyle tedavi işini de erteleyeceğim.

bu hafta içinde covid testi olduk eşimde bwlirtiler vardı. allahtan negatifiz suan daha iyiyiz. bunun bile biraz korkusu yetti bize.

sizde neler var neler yok umarım herkes iyidir 🌸

selam kızlar iyi pazarlar 🌸 ben bu ay yumurtlama görmedim ve regle bir hafta var o yüzden hiçbir belirtim yok . zaten ilişki de kasım ayında bir gündü sadece. bu ay ondan çok rahatım. olmayacağı bir yerde kesin gibi😇

galiba bu belirtileri biz biraz uyduruyoruz vucudumuz oyun oynuyo bize🥺 ben de uzun bir süre ara vermeyi düşünüyorum aslında. pandemi nedeniyle tedavi işini de erteleyeceğim.

bu hafta içinde covid testi olduk eşimde bwlirtiler vardı. allahtan negatifiz suan daha iyiyiz. bunun bile biraz korkusu yetti bize.

Merhaba fiona13 fiona13 cım, ara vericez derken denemeye mi yoksa ovulasyon testi ile takip etmeye falan mı?

hayırlısı olsun canım, kendini nasıl rahat ve mutlu hissedeceksen öyle hareket et inşallah hepimiz için bu süreçlerin sonu çok güzel bitecek.

Merhaba fiona13 fiona13 cım, ara vericez derken denemeye mi yoksa ovulasyon testi ile takip etmeye falan mı?
canım denemeye ara vermem korunmam yani ama zaten olmadığı için değişen birşey yok :) 2. 5 seneye yaklaşıyoruz artık. tedavi sürecini tam kafama koymıştum deprem oldu. kaldı. sonra tekrar kafama koyayım dedim vakalar arttı. pko için belki de doğum kontrol kullanmam gerekecek. eşim de zaten çok istekli değil tedavi süreçleri için falan. biraz yalnız kaldım bu süreçte anlıyacağın. ben de ne yapacağımı bilmiyorum. artık zamana bırakcam birşeyi çok isteyince olmuyor sanırım. tek başıma çabalama hissinden yoruldum işin aslı...

Kızlaaaar var mı güzel haberler ?

MEMUR54 MEMUR54 27.11.202024 AY
Paresilaaa Paresilaaa 28.11.20205 AY
Erdembaby Erdembaby 28.11.20201 YIL
Kedilervekitaplar Kedilervekitaplar 29.11.20203 AY
M Masalmina 30.11.202011 AY
Ankara1986 Ankara1986 30.11.20208 AY
Rabbi Hebli Mines Salihin Rabbi Hebli Mines Salihin 30.11.20202 YIL
Hmyr06 Hmyr06 30.11.20201 AY
G Gmzhnr 30.11.202027 AY
Bat geçti canım. 3 gün kadar önce leke geldi. Henüz gelen giden yok. Göğüs ağrım, bel ağrım ve kasık ağrım var her zaman olduğu gibi...
Ovü yapmadığım için 5 gün gecikmeden test yapmayacağım 😊

canım denemeye ara vermem korunmam yani ama zaten olmadığı için değişen birşey yok :) 2. 5 seneye yaklaşıyoruz artık. tedavi sürecini tam kafama koymıştum deprem oldu. kaldı. sonra tekrar kafama koyayım dedim vakalar arttı. pko için belki de doğum kontrol kullanmam gerekecek. eşim de zaten çok istekli değil tedavi süreçleri için falan. biraz yalnız kaldım bu süreçte anlıyacağın. ben de ne yapacağımı bilmiyorum. artık zamana bırakcam birşeyi çok isteyince olmuyor sanırım. tek başıma çabalama hissinden yoruldum işin aslı...
Ben de toptan denemeyi bıraktığını sandım, deneyin tabi, bu dönemde en güzeli akışına bırakmak 😇🌼

X