Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Oldum ben canım malesef 1.20 çıkmıştı benim betam senin de regl olmadığın sürece umut var canım yeni de yakalamış olabilirsin sadece benim de gaz sancım çok vardı adet oldum umarım sen olmazsın inşallah canım isteyen herkesin olsun herkese çok dua ediyorum kimsenin yüzü düşmesin kucağı boş kalmasın 🙏

Yaaa çok umutlanıyorum ☺️ sen de geç döllenme mi yaşadın yani? Gecikmenin 4.günü mü öğrendin? Benim de az önce adet sancım başladı hafiften bel ağrım falan. Hayırlısı olsun tabii regl olursam da üzülmicem ama olmasa keşke 🙏
Ben normal yumurtlama gününden 1 hafta sonra gittim kontrole ve çok sancım vardı o gün. Doktor o gün hepsi çatlamış sıvı yüzünden sancın var bugün ilişki olsun dedi. Yani 1 hafta geç çatlamış olabilir. Ağzın bal yesin 😁 ve sağlıkla al kuzunu kucağına
Canım nasılsın durumlar ne ben giremedim 2 gün.

@Anne aday12 canım iyi günler. Bende çatlama iğnesi yaptırdım ve bugün aşılamanın 9. Yada 10. Günü sabah idrar testi yaptım ve negatif, ama sağolsun @Forbi2 arkadaşımız umudunu kesmeyin dedi🥰 senin Çatlama iğnesinden sonra yaptığın negatif testler varmış ama sonrasında pozitif olmuş, hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah🧿
Bu yaptığın testler hakkında bana bilgi verebilirmisin lütfen. Günleri hakkında ve testler duruyorsa fotosunu gönderebilirmisin. Çok şey istedim biliyorum ama bi umut işte😔
10. Gün çok erken.
10. Günde sadece kan testinde kesin sonuç alınabilir diye biliyorum bende
İdrar İcin en az 15 16 olması lazım

Oldum ben canım malesef 1.20 çıkmıştı benim betam senin de regl olmadığın sürece umut var canım yeni de yakalamış olabilirsin sadece benim de gaz sancım çok vardı adet oldum umarım sen olmazsın inşallah canım isteyen herkesin olsun herkese çok dua ediyorum kimsenin yüzü düşmesin kucağı boş kalmasın 🙏
Müjdeler olsun ben de regl oldum 😁
Yeni BAT 24 Aralık kuzu minseo minseo

Ben de beklememeye karar verdim zaten ☺️ aman onu yiyim bu içeyim denicem hesap falan yapmicam. Gerçekten farklı bir belirti hissetmeden kafayı kırmicam ☺️
Sağol canım
Ben artık son ay işte olan belirtileri de amaaan bu da değildir asla kanmıcam diyerek geçiştirdim 😁😁😁 cunku belirti aramak beni mahvetti uzun zaman

KIZLAr meraba iki gündür sol kasıgımda batma var erken gebelik yaptım negatif adete bir uygulamada 4 gün digerinde 7 gün var yzıyo yumurtlamanın 9.günü sizce ümitsizlige kapılmalımıyım sonucta testte ilişkiden 5 gün sonra yapılablr yazıyor .kayınbalidem evini temzletmeye çagırdı bide baya yorucu olacak

Ben artık son ay işte olan belirtileri de amaaan bu da değildir asla kanmıcam diyerek geçiştirdim 😁😁😁 cunku belirti aramak beni mahvetti uzun zaman
Evet gerçekten ben de kanmicam yaa. İlk defa tek taraflı kasığımda deli gibi batmalar oldu falan. Eşim bile dedi ki hayatta şaşmaz senin reglin bu sefer oldu dedi. Demek ki ilacın etkileriymiş hep

Kızlar bişey sorcam ya sol kasıkta böyle saniyelik yanma hissi neden olur bilginiz var mı

Kızlar dün testlerim pozitif çıktıktan sonra hala daha kendime gelemedim biraz geç yazıyorum ama bir türlü gerçek olduğuna inanamıyorum 😊 soru cevap için pazartesi artışı görmeyi bekliyorum ❤️ Burası kocaman bir aile herkese çok ama çok teşekkür ediyorum en yakın zamanda Allahım hayırlısıyla hepimizin kucaklarını doldursun inşallah 🥰🥰🙏🙏

Kızlar dün testlerim pozitif çıktıktan sonra hala daha kendime gelemedim biraz geç yazıyorum ama bir türlü gerçek olduğuna inanamıyorum 😊 soru cevap için pazartesi artışı görmeyi bekliyorum ❤️ Burası kocaman bir aile herkese çok ama çok teşekkür ediyorum en yakın zamanda Allahım hayırlısıyla hepimizin kucaklarını doldursun inşallah 🥰🥰🙏🙏
Tebrikler canım gözün aydın

Kızlar iki gündür vajinada böyle batma hissi var gebelik belirtisi olabilir mi tabi kasık ağrım da arada eşlik ediyor. Rengl belirtisi değildir bu batma bence çünkü bende hdaha önce hiç bu batma hissi olmuyordu

X