Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Is hep var ve maasi iyi diye sectim sen niye sectin
Ya sorma ben de aslında insan kaynakları alanında kendimi geliştirmiştim muhasebe yan dalımdı. İş aramaktan çok sıkılınca hadi başlayım ya sonra bakarım dedim kaldım. Ama ben anladım ki kesinlikle kendi işimi yapıp yönetmeliyim buna emin oldum yani özel sektörde beyaz yakalı olarak ömür boyu asla çalışamıyacağım...

Evde çalışmakta cidden bi nevi hapis hayatı gibi senin ik ydı di mi? Mesai saatlerin kaç

goldies16 Cartedor dün rüyamda bi deniz kıyısındayım bi tarafı karanlık bulutlu dalgalı, bi tarafı güneşli sütliman. Karanlık taraftayım ben bir adam boğuluyor kolundan tutup çıkarıyorum onu. O adam bendim sanki. Daha sonra eşim diğer tarafa götürüyor beni Yeter artık bak güneş ne güzel batıyor diye...

Bu isterden cikip bebek buyutugumuz zamanlara dogru gecismi acaba

Kendi isimi bende dusunuyorum ama cesaret edemiyorum ya

Sen cok kotu zamanda evlenmissin kuzum ya, keyfini bile cikaramamissin evliligin

senin meslek neydii
Finans sektoru canim. Ben zengin yatirimcilarin paralarini nasil daha cok cogaltiriz, meslegimin özeti Allahim nerden girdim bu meslege. Kuzenim mesela doktor oldu, onun mesleginin anlamina bak bide bana bak.
Bu zengin sirketler bize paralarini yatieiyorlar, bizde o paralarla sirket kurup emlak seylerine yatiriyoruz nasil deniliyo turkce bilemedim, real estate yonetim sirketleri. Gidip mesela bir yerden arsa alip oraya ev dikiyolar, sirketleride en az vergi odeyevek sekilde kurup, o evleri satip o parayi geri yatirimciya veriyoruz. Benim yatirimcilardan biri emiratesdeki en zengin sirket
Sen ne is yapiosun kuzu

Bu isterden cikip bebek buyutugumuz zamanlara dogru gecismi acaba
Ah ah inşallah
Kendi isimi bende dusunuyorum ama cesaret edemiyorum ya
Bende de cesaret var ama fikir yok
Senin işin cidden stresliymiş ya allah kolaylık versin canım

ben de ing bankacılık ve finans yazmıştım sonra hazırlıktan sonra değiştiridm. İnsan kaynakları ve sosyal medya kuzu benimkisi

Ya
Ay ne tuhaf bir rüya. Bence hayra yorarsak eşinin desteğiyle bu günleri atlatacağın anlamına geliyor kzuu

O kız demişti dersin sen daha da adet olman hamile kalacan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…