Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bat 20 aralık canım

Insallah alabilirsiniz canimm. Ne alirsak kar bizim icin, paraya para demiyolar, daha iscilerinden para koparma derdindeler...

ay beni de bu ara 3 kişi hamile misin rüyamda gördüm diye aradı
Hadi inşallah geliyor mu güzel haberler yakın zamanda kapitalist sistem mağdurları olarak buna çok ihtiyacımız var
Canim.elimde testim var.. ama bende 9 aydir ilk kez boyle bişey görüyorum o yuzden aksam direkt kan vericem umarim yanilmiyoruzdur
Ya inşallah vardır. Çok sevinicem
bana depresyon izni lazım minseo
Ben de alırım bi dal
Bizim şirkette psikiyatriste gidip raporla izne çıkanlar vardı aslında ama bu çok sayıda personeli olan iş yerlerinde uygulaması daha kolay olur az çalışanı olan yerlerde göze batarsın.
Ohh ne güzel, küçük yerlerde çok zor malesef. 2 gün rapor alana bile inanmıyorlar hasta olduklarına

Bu ay da elde var sıfır.. Eşime keçiboynuzu özü veriyorum bu ay.. Yeni bat22 Aralık gibi görünüyor..

Ben bu ay başarılı olamadım darısı gecikme yaşayan diğer kız kardeşlerime inşallaahhhh hamile kalan varsa yazsın lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…