Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben de çok mutsuzum. Muhasebe malesef... Ama işi bırakırsam e ticaret alanında bişeyler yapmak istiyorum
Bende tam 5 sene çağrı merkezindeydim çok bilinen bi bankanın işini yaptım. O 5 sene ömrümden ömür götürdü. Borçlulara yapılandırma yapıp sabahtan akşama kadar milletin derdini dinliyordum. Sürekli konuşmaktan boğazım ağrıyordu. Gün boyu sadece 83 dk molamız vardı yemek wc hepsi beynim uyuşuyordu artık . Evlenince tazminatımı alıp çıktım. hayalim olan memurluk için evde kpss çalıştım. Bugün açıklandı 85 almışım

İnofolic combiyi her gün aynı saatte içmen lazım kuzum hiç bırakmaman lazım

kuzum inanır mısın depresyondayım sanki evden çalışıyorum virüsten dolayı. Yüzüm gözüm şiş mutsuzluktan hiçbir şey moralimi düzeltmiyor . Ne yapıcam bilmiyorum bu iş yoğunluğunu
Ayni ben. Sabah 9 da oturuyorum aksam 8e kadar yinede bitmio. Daha ne kadar dayanabilicem acaba.
Esimde diyoki istifa etme onlar kazanmis olur, hic bir hakkin olmaz diyo offf
Nisana kadar hamime kalamazsan istifa edicem galina.
Kafayi yicem ya

kızlaaaar hatırlarssanız bir cinnet herşeyi halletmişti ve bankacılık kariyerimi bir çırpıda beyaz kağıda döküp sonlandırmıştım. o yüzden sizleri çoook çok iyi anlıyorum. allah hepimizin gönlünden geçeni versin. kurumsal yerler mobing baskı hedef satış hepsi kaos.
kaostan beslenenler kendileri yaşasınlar içinde.

ikinci bankamdı çalıştığım büyük konişmiyim ama umarım bir üçüncüsü olmaz.

Kızlar iyi geceler
İki gecedir Bi mutsuzluk var üstümde sebebini de anlayamadım dün gece de uyurken sürekli sızlanarak dönüp durmuşum sayıklayıp ağlar gibi olmuşum eşim dedi. İçim Bi garip nedense yazmak istedim iyi geliyor burası belki de ondandır:) siz iyisinizdir inşallak

ben de iki gece önce öyle uyumuşjm canım sürekli bi sayıklamalı sesler çıkarmışım belki de bilinçaltına itiyoruz gece çıkıyolar meydana :) ama ben o gece de karman çırman rüyalar görmüştüm ondan sanırım öyle yaptım

süper canım ne güzel ben de bir bireysel bir ticari portföy sonunda toplamda 4 senelik 2 farklı banka hayatıma kendimce bir son verdim. zaten subecilik iyice zorlaştı. darısı başmıza kpssde :)

Ben hiç rüya da görmedim hatırladığım kadarıyla ama üniversitede okuyorum aynı zamanda vize haftam şuan 3 buçuğa kadar ders çalıştım sonra uyumaya gittim tek hatırladığım tül gece huzursuz uyuduğum be her yerimin agrıdığıydı

çok kafein aldığın zamanlarda da artıyo olabilir bak ona da dikkat et mesela ben o gün çok kahve içmiştim türk kahvesi filtre khve derken o da etkiledi sanırım. kolay gelsin canım sınavlarında

çok kafein aldığın zamanlarda da artıyo olabilir bak ona da dikkat et mesela ben o gün çok kahve içmiştim türk kahvesi filtre khve derken o da etkiledi sanırım. kolay gelsin canım sınavlarında
Teşekkür ederim. Ay ben kahve de içmem aslknda 24 yaşındayım ama kocaman Bi bardağa süt doldurup içmiştim

Insallah guzel biyer bulursun canim, ariyomusun yeni bisey

süper canım ne güzel ben de bir bireysel bir ticari portföy sonunda toplamda 4 senelik 2 farklı banka hayatıma kendimce bir son verdim. zaten subecilik iyice zorlaştı. darısı başmıza kpssde :)
Çok iyi yapmışsın canım sende şimdi kpss de geçti örgü örmeyi öğreniyorum strese çok iyi geliyor özel sektörde yitirdiğim umutlarımı neşemi toplayayım dedim bu seferde bebek stresi çıktı hayırlısı

zaten zamanında yaşadığımız asırı stres durumları bende vucudumuzda travma etkisi yapıyo ondan sonra uzun vadede sonuçlarını görüyoruz ben buna çok inanıyorum iş stresi çok etkilliyor çocuk sahibi olmayı iki taraf için de .

En çok işte sinirlenip gelip evde eşimle tartışırım diye korkuyordum. Böyle işler sürekli sinir stres hali çabuk sinirlenme vs. yapıyor yuva bile bozar Allah korusun.

Ben daha olmadım olursam söylerim

Ben yazmıştım zaten sana ama tekrar belirteyim canım. 21 aralık. İnşallah gelmez

Tebrik ederim canım malesef bu stres özel sektörün eş anlamı...
Ayni ben. Sabah 9 da oturuyorum aksam 8e kadar yinede bitmio. Daha ne kadar dayanabilicem acaba.
Esimde diyoki istifa etme onlar kazanmis olur, hic bir hakkin olmaz diyo offf
Nisana kadar hamime kalamazsan istifa edicem galina.
Kafayi yicem ya
Sen bi de avrupada çalışıyorsun. Demek ki her yerde aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…