Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben de öyle eşim de böyle olacak devam etme dedi çünkü huzurum falan kalmadı. Bi yandan da diyorum evde durmak daha zor yeni bir iş bulmak daha da zoor araftaım resmen
Kendimle konuşuyor gibiyim şuan ama ben bu işi bırakırsam asla başka bi işe girmem kendi işimi yapmayı planlıyorum artık bıktım insanların dertleri ile uğraşmaktan 😔

Kendimle konuşuyor gibiyim şuan ama ben bu işi bırakırsam asla başka bi işe girmem kendi işimi yapmayı planlıyorum artık bıktım insanların dertleri ile uğraşmaktan 😔
Bunu yazmasaydın aynı şeyi ben yazacaktım sana. Evet insanların derdi dırdırı çilesi sıkıntısı önüne gelen bana çatıyor bıktım tampon görevi görmekten. Bilgisayarın başına oturduğum an ağlamaya başlıyorum inanır mısın ? Bugün sinirden mouse u fırlattım sanki dünyada değilim boşluktayım gibi hissediyorum

Benim durumda aynı işte ama bende lekelenme falan yok. Sadece arada sağ kasığıma bi ağrı giriyor batma gibi ama sürekli bişey yok. Hiçbir belirti yok zaten
Benimde leke sürekli olmuyor bi bakıyorum hiç gelmiyor ama gün içinde 3 defa görmüşümdür inşallah adete çevirmez sol kasığımda batma var benimde ara ara hissediyorum senin adetin kaç gün geçti senin leke de gelmiyor sanki sen daha yakınsın gebeliğe 🤗🥰🥰

Bunu yazmasaydın aynı şeyi ben yazacaktım sana. Evet insanların derdi dırdırı çilesi sıkıntısı önüne gelen bana çatıyor bıktım tampon görevi görmekten. Bilgisayarın başına oturduğum an ağlamaya başlıyorum inanır mısın ? Bugün sinirden mouse u fırlattım sanki dünyada değilim boşluktayım gibi hissediyorum
kendi işin neydi
Ben de çok mutsuzum. Muhasebe malesef... Ama işi bırakırsam e ticaret alanında bişeyler yapmak istiyorum

Benimde leke sürekli olmuyor bi bakıyorum hiç gelmiyor ama gün içinde 3 defa görmüşümdür inşallah adete çevirmez sol kasığımda batma var benimde ara ara hissediyorum senin adetin kaç gün geçti senin leke de gelmiyor sanki sen daha yakınsın gebeliğe 🤗🥰🥰
Yerleşme kanaması da bikaç gün o şekilde devam edebiliyormuş. İnşallah diyelim 🙏☺️
Benim 2 gün gecikmem. Ama ben ilk kez Femara kullandığım için belki o düzeni bozmuş olabilir diye umutlanmıyorum

Yerleşme kanaması da bikaç gün o şekilde devam edebiliyormuş. İnşallah diyelim 🙏☺️
Benim 2 gün gecikmem. Ama ben ilk kez Femara kullandığım için belki o düzeni bozmuş olabilir diye umutlanmıyorum
Anladım canım ikimizinde 2 gün geçmiş umarım hayırlısıyla seviniriz bizde 🤗🤗

Ben istifa etmeyi düşünüyorum şu günlerde her şey üstüme geliyor
goldies16 goldies16 minseo minseo kizlar benim de haftada iki gun istifa edesim geliyor, esimle birlikte evden calisiyoruz.. gecenlerde resmen aglama krizine girdim toplantida biseye sinir olup.. kac yildir birlikteyiz ilk kez beni oyle gordu.. keske daha stressiz bi isimiz olsa ama hangi is olursa olsun hepsinin kendine gore stresi var insallah sagligimizi etkilemez.. ben iki haftalik izin aliyorum donuyorum 2 gun sonra ayni stres basliyor cok dua ediyorum hamilelik olsa da dogum iznine gidip soyle aylarca uzak kalsam

goldies16 goldies16 minseo minseo kizlar benim de haftada iki gun istifa edesim geliyor, esimle birlikte evden calisiyoruz.. gecenlerde resmen aglama krizine girdim toplantida biseye sinir olup.. kac yildir birlikteyiz ilk kez beni oyle gordu.. keske daha stressiz bi isimiz olsa ama hangi is olursa olsun hepsinin kendine gore stresi var insallah sagligimizi etkilemez.. ben iki haftalik izin aliyorum donuyorum 2 gun sonra ayni stres basliyor cok dua ediyorum hamilelik olsa da dogum iznine gidip soyle aylarca uzak kalsam
Gerçekten bu stresle çalışmak çok zor. Akşamım da zehir oldu. Sabah işe gidecek olmak zulüm gibi. Bu stres içinde çocuğumun olmaması zaten çok normal diye düşünüyorum artık 😔

Gerçekten bu stresle çalışmak çok zor. Akşamım da zehir oldu. Sabah işe gidecek olmak zulüm gibi. Bu stres içinde çocuğumun olmaması zaten çok normal diye düşünüyorum artık 😔
Ben de ayni seyi dusundum biliyo musun, yumurtlama haftasina gelen zamani yillik izin alsam mi diye dusundum.. bebek icin de cok heyecanliyim kafamdan atamiyorum ama isimden dolayi da asiri stres oluyorum sonucta vucut stresi gordugu zaman ayirt etmiyor is yuzunden mi bebek icin mi

Kızlar tarihleri güncelleyelim. :KK200:

@minnikMucize 16.11.20204 AYGECİKME
@Mihribaalin 17.11.20201,5 YIL
@DieFrauu 20.11.202018 AY
@Melegim96 22.11.20204 AY
K kutsalannelik 22.11.202028 AY
@Eylulkz 24.11.202020 AY
@Ihlamuragaci37 24.11.20201 YIL
@Dilhansah 24.11.202015 AY
@venushatun28 24.11.202011 AYGECİKME
R Random3 25.11.20204 AYGECİKME
gecenin_resmi gecenin_resmi 25.11.202013 AY
@TOBEORNOTTOBE1 26.11.20205 AY
S Semaokrks 26.11.202012 AY
@deniz_busra 27.11.20203 YIL
@PpAaSs 27.11.20201 YIL
@Chern30 27.11.20207 AY
MEMUR54 MEMUR54 27.11.202024 AY
21 Aralık bat :KK43:

Selam canım minseo minseo benim yumurtlamam 14-15 kasım da oldu. çatlamamda 16'sında oldu.. sanırım adetimi biraz ileri attı. Takribi 30 aralık gibi olacağım. bu arada 23 kasımda kanda tahlil yaptırdım yine 1.2 çıktı.. gebelik testi bugun yine yaptım negatif.. denemeler devam..:) bu ay soğan kürü vs deneyeceğim idrarda iltihap çıkmıştı en son.. kendimce bişeyler yapacağım...Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin...

adet oldum bekliyordum zaten :KK43: artık kısmet önümüzdeki aya kızlar bu inofolic combi adet zamanı adetimi kesiyo inofolic combiyi yumurta catladıktan sonra kullanan varmı acaba öyle fayda edermi yumurta kalitesine catlamadan adet olana kadar kullansam adet olunca bıraksam etkisi olur mu yumurtlamaya değil kalitesi için bu sekilde kullandımda bu ay

X