Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Allah isteyen herkese tattirsin inşallah kimsenin kucağı boş kalmasın gaz sancisindan suphelenmistim zaten
Galiba hamileyim canimmmmm akşam üstü öyle bı test yapim dedim ve yumurtlamanın 8m günü
Çok sevindim canım hadi inşallah sıkıca tutunur sana sabah yaptığın testle iyice kesinleşir, rabbim bana da nasip etisn inşallah duygulandım şuan senin adına

Ayni durumdayiz nefret ediyorum burdaki saglik ocagindan ilce hastanesi diye geciyor hastaneler bize uzak biri yarim saat biri 1 saat suan arabamizi yeni sattik nasil giderim ne yaparim bilmiyorum
yok devlet bize çok yakın ama sıra kolay vermiyor 2 hafta sonraya alabildim. Bu sağlık ocağının kanları yolladığı laboratuvar baya uzak 3 gün sürdüğüne göre. sizin hastane uzakta olması kötüymüş kan vermek için değil de ilerde muayeneye giderken sıkıntı olabilir. inşallah o zamana ulaşım sorununu halledersin. küçük yer de yaşamak sıkıntı bizim burda özel hastane olsaydı keşke

Bizim burdada ozellerde uzak bekliyorum gecen ay kimyasal old bu ay battan 9 gun gecmesine ragmen ne test yaptim ne hastaneye gittim

Canim kusura bakma giremedim adet oldum yeni bak 11 aralik

Devletin aciline git cnm supheni şöyle bakmazlar mi ben öyle yaptm baktilar bana çok şükür hamileyim10 aydan sonra oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…