Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnternetten gebelik testi siparişi verdim dayanamayıp gelsın yapıcam🥺 yoksa da yok olmasına alıştırayım kendimi😂 belirsiz olunca içimde heyecanı durduramıyorum😂😂

İnternetten gebelik testi siparişi verdim dayanamayıp gelsın yapıcam🥺 yoksa da yok olmasına alıştırayım kendimi😂 belirsiz olunca içimde heyecanı durduramıyorum😂😂
Bende aynıyım öyle daha yumurtlamadan önce alacaktım kendimi durdura durdura yeni sipariş verdim Çarşamba gelir perşembe yaparım zaten adete 3 gün kalmış oluyo😂

kimyasalda gecikmen olunca muhakkak kanda yükselme görmen lazım canım kanda hamile görünüp regl olursan kimyasal oluyor
Evet biliyorum ben daha kan vermedim verirsem göreceğim ne olduğunu idrar testlerinde çıkmıyor benim hamile olduğumu sanmam ama yarın gidicem artık doktor söylesin neyim var,

Bence de testte pozitifi gördüysen kan ver bi de idrar testi gün gün koyulaşıp sonra silikleşiyor kimyasalda
Evet doğru canım çok zor bir şey bence oda hamileyim sanıyon ama değilsin herşeyin hayırlısı çok istemek sevinmemek gerekiyor burdan öğrendiğim, Ben testte çift çizgi görmedim, testim sonradan çizgi veriyor sadece, ama adetim çok gecikti, bugün 16. Günüm olmam gerekiyordu, ovülasyon testini satan sayfada ki kadın da şey diyor 17. Gün test yapın o gün ya adet olursunuz ya hamileyseniz çıkar diyor o yüzden sabah gidicem inşallah hayırlısı olsun canım

X