Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Dr gerek yok dese bile eşin üroloğa gidip sperm kontrolü olmak istediğini söylesin bence yaptırsın en azından bi şıkkı daha elemiş olun kafanızda canım sperm de sıkıntı varsa tedavisi uzun oluyor bir an önce öğrenmekte fayda var
Haklısın evet. Bilmiyorum tabii o süreci, mutlaka yaptıralım. Teşekkür ederim

merhaba umudu kesmiyoruz :)) hep iyi düşünüyoruz ki iyi olsun canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin bak bende bekliyorum benim de 3 gün gecikti ki bende adet düzensizliği var ama ben yinede bekliyorum 'Bizim olan bize gelecektir' bu sözü unutma ve stres yapma belki benim testim de negatif çıkacak ama sabırla bekliyorum sende öyle yap lütfen
🙏 İnşallah tatlım hayırlısını versin Allah hepimize. Teşekkür ederim ☺️ Kan verdin mi sen?

Ovu ve gebelik testlerim geldi inşallah kullanmama gerek kalmaz ama akşam üstü ovu testini deniyim bakım nasıl çıkacak 😂
IMG_20201123_140943.jpg

Rabbim emeklerini bosa cikarmasin insallah canim, tez vakitte dolsun kucagin. . Hepimizin insallah💚
Bende gunumu bekliyorum 6 gun var 😕 hic belirtim hissim yok ama bakalim.nasipte ne varsa artik...
Hayırlısı olacak kuzum her halükarda bunu bilmek içimizi rahatlatıyor, rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hiç birimizin. sonu güzel sonu bahar bahçe olsun 🙏☀️
İnşallah duam şöyle: 'Benim olan bana gelecektir' bir gün... Sabırla bekliyorum canım sende iyi ki varsın bizlere güzel motivasyonlar veriyorsun:KK200:
Aynen öyle canım... Biz nasibimizi nasibimiz bizi bekliyor er geç karşılacağız🖤 çok teşekkür ederim siz de iyi ki varsınız burda birbirimize destek olabiliyoruz😇
16.25 canım. Teşekkürler listeye eklediğin için umarım bu topik uğur getirir herkese🥰
Ne demek tatlım inşallah uğur getirsin💫 Dr. Düşüklüğü ile ilgili yorum yaptı mı canım?

Canım adet görmen gerekiyor iste 16 gün olmuş benim de 16 gün oldu çatlatma iğnemden sonra bugün ama adet günüm 24Ü gösteriyor. Şansın varken git kan ver senin adetin de farklı çünkü. Üzüledebiliyoruz evet ama korkularının üstüne git böyle stresli olmaktan iyidir
Evet zaten kesin bir anormallik olacaktı bekliyorum çünkü düzenim çok garip, tamam kendimi toplayıp gideceğim birazdan korksam da başka çare yok

Kzlar az önce benden kremsi mi desem sıvı geldi akıntı günlük pede hasta oldum sandım gittim baktım akıntıymış çatlatma iğnemden sonra 16. Günüm bu belirti filan olur mu? Hasta olmadan önce böyle olan var mı? Normalde hasta olacak olsam önden biraz kahve akıntı gelirdi bazen sonra sökülürdü
Canım benden de geliyor o akıntılar hep adet oldum sanıyorum ama gelen giden yok inşallah hamilelik belirtisidir senindee

Kızlar ne durumdayız ? :KK49:
minnikMucize minnikMucize 16.11.20204 AYGECİKME
@Mihribaalin 17.11.20201,5 YIL
S sedanur4004 17.11.20203 AYGECİKME
@KelebekkB 20.11.20206 AY
@DieFrauu 20.11.202018 AY
@sbkt86 21.11.20202 AY
M Melegim96 22.11.20204 AY
@dleksk 22.11.202012 AY
@DusunceBulutu 23.11.20205 AY
@Eylulkz 24.11.202020 AY
@Ihlamuragaci37 24.11.20201 YIL
@Dilhansah 24.11.202015 AY
@Zenna 24.11.202018 AY
@venushatun28 24.11.202011 AY
regl gelmesini bekliyorum canım bu ay umudum yok zaten

Hayırlısı olacak kuzum her halükarda bunu bilmek içimizi rahatlatıyor, rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hiç birimizin. sonu güzel sonu bahar bahçe olsun 🙏☀️

Aynen öyle canım... Biz nasibimizi nasibimiz bizi bekliyor er geç karşılacağız🖤 çok teşekkür ederim siz de iyi ki varsınız burda birbirimize destek olabiliyoruz😇

Ne demek tatlım inşallah uğur getirsin💫 Dr. Düşüklüğü ile ilgili yorum yaptı mı canım?
Yok canım yapmadı hatta normal olduğunu bile iddia etti doktorum aşırı iyimser😂😂 hayırlısı diyelim artik

Kızlar ne durumdayız ? :KK49:
minnikMucize minnikMucize 16.11.20204 AYGECİKME
@Mihribaalin 17.11.20201,5 YIL
S sedanur4004 17.11.20203 AYGECİKME
@KelebekkB 20.11.20206 AY
@DieFrauu 20.11.202018 AY
@sbkt86 21.11.20202 AY
M Melegim96 22.11.20204 AY
@dleksk 22.11.202012 AY
@DusunceBulutu 23.11.20205 AY
@Eylulkz 24.11.202020 AY
@Ihlamuragaci37 24.11.20201 YIL
@Dilhansah 24.11.202015 AY
@Zenna 24.11.202018 AY
@venushatun28 24.11.202011 AY
Ben hala olmadim canim inseALLAH doktora gidcem

Yok canım yapmadı hatta normal olduğunu bile iddia etti doktorum aşırı iyimser😂😂 hayırlısı diyelim artik
Belki de normaldir bu e2 değerini ben anlayamadım valla çok yükseğe de iyi diyorlar düşüğe de sanırım o an çıkan fsh a göre değerlendirerek bunu söylüyorlar Dr a güvenmekten başka çare yok 🤭

Sen de benim gibisin desene canım. Benim cumartesiye kadar vardı ama bıçak gibi kesildi artık yok
Ya isin ilginc yani benim yumurtlamadan beri geçmeyen kasik agrim var sizlama gibi kramp gbi ama belirti saymiyorum cnku gecen haftadan bu yana hic kesilmedi valla.. hep ağrıyor psikolojk dgl ciddi ciddi hssediorum.

Ama belirti olarak saymiyorm dedgm gbi hc geçmedi ama oyle yok gaz durumu yok akinti yok uyku hali hiccccc 😂

Ya isin ilginc yani benim yumurtlamadan beri geçmeyen kasik agrim var sizlama gibi kramp gbi ama belirti saymiyorum cnku gecen haftadan bu yana hic kesilmedi valla.. hep ağrıyor psikolojk dgl ciddi ciddi hssediorum.

Ama belirti olarak saymiyorm dedgm gbi hc geçmedi ama oyle yok gaz durumu yok akinti yok uyku hali hiccccc 😂
analdım. Ama b sızı da bir belirti olablir. Bende daha kötü hiç birşey yok anacım. Bundan önce yani yumurtlaamdan sonra cumartesiye kadar hepsi vardı gaz maz sancı vs :KK70: Bıçak gibi kesildi bu ne demek oluyor şimdi ?

Neden saymıyosun batma tarzı ağrı birebir gebelik belirtisi 😂 eğer 1 2 gün olup kesilmediyse sürekli olduysa şüphelenilecek bi durum benim ilk gebelikte çatlamadan 3 4 gün sonra başlayıp regle kadar sürmüştü

herkes gibi bende her ay bekliyorum 10 ay oldu hala birşey yok ama bu ay böyle göğüs ağrım çok fazla var bata7 gün kala yoğun hissettirmeye başladı bugün bata 3 var ve 1 haftadır yoğun bir gaz sancım var aynı zamanda 1 haftadır adet olucak gibi sancı yapıyor kasıklarım dün akşam üstü test yaptım negatifti sizce bugün gene test yapsam belli olur mu?

Bu ayda adet belirtilerim basladi 3 gunum kaldi moralim sifir adet depresyonuda geldi yani iyice umudunu kaybediyo insan bunalima giriyorum 😔

Neden saymıyosun batma tarzı ağrı birebir gebelik belirtisi 😂 eğer 1 2 gün olup kesilmediyse sürekli olduysa şüphelenilecek bi durum benim ilk gebelikte çatlamadan 3 4 gün sonra başlayıp regle kadar sürmüştü
Boyle duydukca hevesleniyorum ama caktirmiyorum sonunda husrana uramamak icin ajagahajag😁😂😂😂

X