Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim Dr da aynı şeyi diyor Google a girmek yasak, bu konuyu unut diyor 😂 bu ay çok rahat psikolojim ya bilmiyorum evrildim sanırım ne korku ne stres rahat kafam sadece şu kasık ağrısı 2 gündür sinirimi bozdu🙄
Süper... Strese girince her şey daha da zor oluyor. Nasıl olsa sonucu değiştiremiyoruz. Nasipse olacak. O da geçecek takma kafana

Süper... Strese girince her şey daha da zor oluyor. Nasıl olsa sonucu değiştiremiyoruz. Nasipse olacak. O da geçecek takma kafana
Aynen öyle kuzu doğru zamanda hayırlısı ile olacak inşallah, devamı olan mutluluklar yaşayalım hep öyle dua ediyorum insanın mutluluğunun yarıda kalması çok üzücü böyle olacağına hiç olmasaydı keşke demesi çok üzücü

batlarımız da çok yakın inşallah bu ay birlikte güzel haberlerimizi alalım❤ siz nerede gidiyorsunuz tüp bebeğe bu arada? ben yarın başlayacağım adetin 2. günü.. Dr Yasemin Çekmez
Ben de yeni başladım.İstanbul’da değiliz doktorunuzu tanımıyorum.İnşallah ikimiz de buraya güzel haberleri yazarız.Sizin de ilk tüp bebek deneyiminiz mi?

Benim Dr da aynı şeyi diyor Google a girmek yasak, bu konuyu unut diyor 😂 bu ay çok rahat psikolojim ya bilmiyorum evrildim sanırım ne korku ne stres rahat kafam sadece şu kasık ağrısı 2 gündür sinirimi bozdu🙄
Selam canım bendede var kasık ağrısı acaba üşüttük mü ki ? yoksa döllenmeden kaynaklanabilirmi?

Eklentiler

• Screenshot_20201120_074636.jpg
    Screenshot_20201120_074636.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 50
Canım Dr un ne öneriyor bu noktada aslında önemli olan o, bana her hangi bişey önermediği için ben bitkisel takviye denedim yumurtlamada fayda gördüm ama pco farklı bi durum ilaç tedavisi sonuçta senin için daha etkili olacaksa ilaçla yürümek daha mantıklı gibi geldi bana
Merhaba 😍 Siz bitkisel olarak ne kullandınız? Pcos var mı sizde ?

Merhaba 😍 Siz bitkisel olarak ne kullandınız? Pcos var mı sizde ?
Merhaba canım pco değilim, ins direncinden dolayı yumurtam tam büyümüyordu öncelikle onu düşürdüm düşmeden önce 2 ay naturallen bitkisel macun kullandım yumurtanın büyümesine fayda sağladı. İns direncim artık kalmadığı için bu ay kullanmadım macunu bağışıklık için ve yumurta kalitesi için günde 1 çay kaşığı bal+polen+propolis+arı sütü karışımı yedim bu ay farklı zamanlarda 2 defa yumurtladım

günaydın kızlaaaarrrr hayırlı cumalar olsun hayırlı günler haberler alacağımız güzel bir gün olsun inşallah Rabbim bu mübarek günde kalbinizden geçirdiğiniz ne varsa hayırlısı ile kabul etsin:KK52::dua::KK200::KK36:

Direk resim atayım yazınca çok karışık oluyor, Dr bana 2 yumurta büyüyor demişti ilk piki döngümün 12. Günü gördüm, 2. Piki de muhtemelen bugün görücem dün 19. Gün pike çok yakındı test (reglimin 1. Günü 31.10.2020 idi)
Tekrar selam 🥰 hangi app i kullanıyorsun ? Böyle pik falan oklar var hoşuma gitti bende indireyim 🙈
Birde lh için kaset olanlar kötü mü ? Ben laboquik kaset test aldım ama senin kullandığın marka nedir ?

Tekrar selam 🥰 hangi app i kullanıyorsun ? Böyle pik falan oklar var hoşuma gitti bende indireyim 🙈
Birde lh için kaset olanlar kötü mü ? Ben laboquik kaset test aldım ama senin kullandığın marka nedir ?
Flo uygulamanın adı canım ama o pik çatlama yazanları ben kendim başka bir uygulamada düzenledim yazdım, fakat tavsiye ederim app i belirti ekleyip not alabiliyorsun gün gün ben seviyorum. Sende pko var mı ? varsa innovita tavsiye ederim yumurtlama ilgili problemin yoksa laboquick kullanabilirsin ben innovitaya alıştığım için hep ondan alıyorum.

Öyle de benim girdiğim tek yer burası :KK70: Burası da sanki mutlu ediyor beni sitres değil de yazışıyoruz konuşuyoruz paylaşıyoruz falan ii yani. Çok sitrese sokmuyor sanki burası beni.

Öyle de benim girdiğim tek yer burası :KK70: Burası da sanki mutlu ediyor beni sitres değil de yazışıyoruz konuşuyoruz paylaşıyoruz falan ii yani. Çok sitrese sokmuyor sanki burası beni.
Beni de aynı şekilde Bu gibi sorunlarla boğuşan bi tek ben olmadığımı bilmek olaylara daha normal bir gözle bakmamı sağlıyor

X