Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Degerlendireymmi yarın daha pik olurmu acaba

Eklentiler

• 20FF9A80-C065-4078-8655-820575CA5B78.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 68

Eklentiler

• 8510DA89-B985-4098-94F4-8AA70D1B9B7F.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 74
Peki yarın da catlarsa kaç gün denemem lazım
Bana kalırsa Günaşırı ilişki yeterli spermlerin sayısı ve kalitesi açısından daha iyi ama herkes farklı düşüncede bu konuda. Bazı doktorlar her gün ilişki diyor, bazıları da Günaşırı diyor.
Ben yumurtlamadan bir gün önce ve bir gün sonrayı değerlendirdim ve 10 gün boyunca da hep Günaşırı ilişki yaşadım.
Bence bugünü değerlendirin ve çatladıktan sonra 24 saat içinde bi daha olsun.

Alttakininde şimdi yaptım üsttekiyle arasında 4 saat var

Eklentiler

• image.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar aranızda çatlatma iğnesi sonrası adetin 21.günü progesteron testi yaptıranınız var mı

Vücut ısım çok yüksek ve sürekli üşüyorum elim ayağım hep buz gibi. Ama gece de ateş basmasından uyuyamıyorum. Sizce gebelik belirtisi olabilir mi? Hiçbir rahatsızlığım yok

Eklentiler

• IMG-20201119-WA0004.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 60
Vücut ısım çok yüksek ve sürekli üşüyorum elim ayağım hep buz gibi. Ama gece de ateş basmasından uyuyamıyorum. Sizce gebelik belirtisi olabilir mi? Hiçbir rahatsızlığım yok
Ben ilk hamileliğimde gece yorganı atıyordum üstümden fenalık geliyordu. Ama benim regle yakın da öyle oluyor Başka bi belirtin var mı?

Canım birde dün böyleydi bugün nasıl böyle oldu hemen koyulaştı anlamadım

Alttakininde şimdi yaptım üsttekiyle arasında 4 saat var

Canım LH hormonu çok hızlı yükselen ve çok hızlı düşüşe geçen bir hormon. Umarım değerlendirmişsindir. Bikaç gün daha ilişki olsun sonra bekleme zamanın

Hello hanımlar,
Geçen hafta sürekli erken gebelik belirtileri başlıklı konuyu okuyup, “aa bende var, bu da var, bunu da yaşadım” diyip durdum. Şöyleki yaşadığım düşükten sonra bi kaç ay denemeye ara vermiştik, bu süreçte hsg çekilmişti. HSG’den sonraki ay doktora göründüm ve yumurtanın sol taraftan geldiğini ve yeterince büyüdüğünü, hala çatlamamış olduğunu söyledi. Biz de değerlendirdik. Hem yumurtlama dönemi hem de sonrasında çok şiddetli kasık batması yaşadım. Sürekli idrara çıkıyordum, baş ağrısı, mide bulantısı, ne yesem mide yanması, kremsi akıntı, gündüz vakti uyku hali... Dahası adetim de gecikti ve hiç idrar testi ile uğraşmadan direkt kan vermeye gittim. Sonuç negatif Adetin ikinci günü Tekrar doktor randevum vardı, yine muayene etti ve 5 cm’lik bir kist oluştuğunu söyledi kasık batmaları da o yüzdenmiş. Gelecek ayki adetle atabilirmişim belki.
Ekleme: Bu ay farklı olarak, zeytinyağının içine incir doğrayıp aç karna yemiştim, onun dışında her şey aynıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…