Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aslında çatlıyor yumurtan bana öylşe geldi. 2. ultra pik varya o pik belki 2 3 yumurtan vadır olgunlaşan sırayla çatlıyordur

Canım bence senin sadece 17 kasım pik çatlaması bazen 3-4 gün sürebiliyor testi yapmaya devam et aynı saatlerde yap ve sıvı alımına dikkat et bence yarın çatlayacak bugünü yarını değerlendir inşallah bebiş olur,

Kuzum herşeye çok dikkat ediyorum umarım çok yumurtam vardır da onlar çatlıyordur dediğin gibi anam bi de ikiz oluyormuş teyzesi

Geçen ay yumurtlamadan sonra gittim canım prestegon mu ne varya ona baktı adete iki gün kala 9,71 çok kaliteli yumurtlama olmuş değerin çok güzel dedi

Kuzum herşeye çok dikkat ediyorum umarım çok yumurtam vardır da onlar çatlıyordur dediğin gibi anam bi de ikiz oluyormuş teyzesi
Büyük cesaret böyle dua edebilmek hayırlısı olsun kuzu seni tebrik ve takdir ederim ancak، ben ise tekine de razıyım zaten anca gücüm ona yeter galiba

Geçen ay yumurtlamadan sonra gittim canım prestegon mu ne varya ona baktı adete iki gün kala 9,71 çok kaliteli yumurtlama olmuş değerin çok güzel dedi
9,71 E mi çok kaliteli demiş e ben de Zeynep Kamil de gittim 10 ve üzeri çok ii demişti ne kadar yüksek olursa o kadar ii demişti 11 çıkmıtı benim de ben de üzülmüştüm hani daha yüksek neden değil diye

Büyük cesaret böyle dua edebilmek hayırlısı olsun kuzu seni tebrik ve takdir ederim ancak، ben ise tekine de razıyım zaten anca gücüm ona yeter galiba
Olsun kız ikiz olsun anaları kurban olsun onlara kuzum benim annem 25 metre uzaklığımda kaynanam desen melek gibi yardımcı olurlar yoksa bende istemem de olsun

Kuzum benim tam adetin 29. Günü bakıldı ondan 2 gün sonra da ben adet oldum eski başhekime gittim ben emekli oldu burda özel poliklinikte baktı

Geçen ay bende de aynısı oldu canım, ama tam günümde adet oldum. Belki bende döllenme olmuştu ama yerleşme olmamıştı, belki kimyasaldı çünkü idrar testlerimde silik çizgi çıkıyordu, bir çok kişi ovülasyon testleri silikleşmediğinde hamile sonucunu alıyor.
Yada şöylede olabilir 2 yumurtan büyümüştür ama 1i çatlamış diğeri çatlamamıştır. Bu tarz durumlarda da ovülasyon testi pikten sonra silikleşmiyormuş.
İnşallah hamilesindir

Ay ağzın bal yesin göbüşün hemen dolsun kist olmasında yeter ki zaten bi ay geç döllenme oldu canım adete 9 gün vardı pik oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…