Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bulantı sıfırama aşermeler hat safhada sürekli aç hissediyorum ve genelde canım ekşi tuzlu şeyler çekiyor tatlıyla pek aram yok. Erkek hissediyor gibiyim ama emin değilimeşim de kız diyor bakalım. Birkaç gün sonra 9 haftalık olacak Allahın izniyle

Kızlar prolaktin 26 çıktı çay falan var mı önereceğiniz az da olsa düşürse cok etkili olöayan bi şey

Tammdır o zaman, kullanma kuzum, bana iğne vermisti en etkili o diye, tutunmayı kolaylastırması ıcın

Cok şükür bi sıkıntı yok su an kuzum iğnelere devam ediyorum işte günler gecmiyor sen nasılsın napıyorsun? Sorduğun içinde teşekkür ederim

Kesinlikle kalite çok etkiliyor kuzu ben de kimyasalımı ona bağlıyorum... Bu ay sonu klomene başlayacağım ben de nasipse
Belki 1 kız 1 erkektir

Kesinlikle kalite çok etkiliyor kuzu ben de kimyasalımı ona bağlıyorum... Bu ay sonu klomene başlayacağım ben de nasipse

Belki 1 kız 1 erkektir
Keşke öyle olsaydı ama Rabbim nasip etmedi birtanesinin kalbi durdu6 haftalıkta kaldı hala karnımda. Diğeri iyi çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…