Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım daha olmadım, bekliyorum. Adet yerine beyaz az bir akıntı gelmiş, ne olabilir acaba? Ctesi test negatifti yarını bekler olmazsa test yaparım. Aslında göğüslerin 10 günden beri acayip derecede ağrıyor ve şiş gibi. Bakalım hakkımıza hayırlısı. Hiç gecikme aslında bebek yoksa muhakkak olur bugün.

D0RIS canım napıyosun, 2. Transfer aralıktaydı senin di mi?

rymruyam masalkzz kızlar sizin nasıl gidiyor? İğnelere devam mı bir sıkıntı yoktur inşallah

Hirasarem Okuyanse Kocasininprensesi93 sizlerin nasıl gidiyor kızlar var mı bulantılar, aşermeler? Cinsiyetler ne zaman belli olacak bu sene erkek senesi diyorlar ne hissediyorsunuz?

Benim bebek ya hiç oluşmadı yada gelişmedi bilemiyorum haftaya gidince doktora soracağım. Bundan sonra böyle acılar yaşamayalım inşallah
Canım senin 1 kimyasal vardı di mi? Pıhtılaşma testi istedi mi Dr un? Bu bebeği doğal yolla mı düşürdün yoksa kürtaj mı yaptılar

Çok şükür iyi gidiyor canım. Bende çok koku hassasiyeti var. Akşama doğru da bulantım oluyor. Yemek yapıyor ama yiyemiyorum. Eşime yapıyorum. Allah'tan kusma derecesinde olmuyorum. Umarım çok uzun sürmez yetersiz beslenmekten de korkuyorum.
Asermelik de çok bir şey olmadı bazen bi şeyler istiyor canım ama eşim bulamaz çok stres yapar diye söylemiyorum
Cinsiyet bana erkek gibi geliyor en baştan beri :) Bugün pek güvenememe rağmen forumda genelde doğru çıktığını gördüğüm için karbonat testi yaptım. Kız çıktı :) çin takviminde de yumurtlama dönemim öyle bir tarihe denk geliyor ki hem kız hem erkek olabilir. Yoksa çin takvimine diğer yöntemlerden daha çok güveniyordum. Velhasıl sürpriz olacak. Sağlıkla gelsin de her türlüsü kabulümüz tabii ki

Ay söyle kaç kere hamile olacaksın bulsun eşin çok şükür sıkıntı olmamasına sevindim canım cinsiyet belli olunca mutlaka haber ver, bir de alyans testini yapsana ne çıkacak kime yaptıysak tuttu

Aşılamayı Oldum canım kateteri koyduktan sonra 1 dk bile sürmedi, şükür hiç ağrı sızı olmadı. Şimdi beklemedeyim.
Senın ıcın bugun dua edıcem Rabbım gonlune gore versın ınsallah bebisin gelsın ınsallah bu sefer.. Kendıne cok dıkkat et ayaklarını sıcak tut, hıc yorma kendını bol bol dinlen, progestan ıgne verdı mı? Vermediyse ıste lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…