Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar 6 kasımda çatlatma iğnesi vuruldum dünden beri kasıklarımda ağrılar var adet ağrısı gibi normal mi bu yoksa erken mi ? İğneden 2 gün sonra da progestan fitil başladım doktorumun tavsiyesiyle böyle kullanan var mı
Normalde çatlama iğnesinden hemn 1-2 gün sonra kasık ağrısı olur, sizin iğneden hemen sonraki günler ağrısız olmadı mı? 8 günden sonraki kasık ağrısı İğneden dolay değildir, gebelikten bile olabilir ama iğneden değildir😍

Normalde çatlama iğnesinden hemn 1-2 gün sonra kasık ağrısı olur, sizin iğneden hemen sonraki günler ağrısız olmadı mı? 8 günden sonraki kasık ağrısı İğneden dolay değildir, gebelikten bile olabilir ama iğneden değildir😍
İğneden sonra da ağrılarım olmuştu evet şimdi adet ağrısı gibi daha belirgin.. yaa gerçekten mi ah inşallah öyledir

Merhaba sevgili anne adaylari güzel fikirlerinize ihtiyacim var yardimci olur musunuz rica etsem :) daha reglime 3 gun var bugun kan testi verdim ve 9.75 cikti sonucu nedir

Merhaba sevgili anne adaylari güzel fikirlerinize ihtiyacim var yardimci olur musunuz rica etsem :) daha reglime 3 gun var bugun kan testi verdim ve 9.75 cikti sonucu nedir acaba

Eklentiler

• 20201115_192131.jpg
    20201115_192131.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba sevgili anne adaylari güzel fikirlerinize ihtiyacim var yardimci olur musunuz rica etsem :) daha reglime 3 gun var bugun kan testi verdim ve 9.75 cikti sonucu nedir acaba
Hayırlı olsun canım, adetine 3 gün kala için biraz düşük bir değer, fakat belki geç yumurtlamışsındır. İnşallah sağlıklı ilerler😍

Kremsi akıntım hala devam ediyor, kokusuz ama hafif kaşıntı var bilemedim enfeksiyon mu acaba

Yaa kuzum benim Allah razı olsun❤️❤️ Rabbim en kısa zamansa kucağını doldursun, kalbin öyle güzel ki :KK36: Dediğin gibi bu bebek kendi gelmek istedi her şeyi kendisi ayarladı 🥰
Kuzum vardı pembelik bence atayım fotoları 😘
Canım hayırlı olsun çok mutlu oldum inan ki, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, bizlere de yaşatsın inşallah sana dost tavsiyesi bir süre kimseyle paylaşma bu durumu günümüzde para pul değil mutluluk huzur kıskanılır olmuş😔 bide bir sorum olacak bu testleri internetten mi aldın link paylaşır mısın

selam, hayırlısı olsun senin için canım ben 3 hafta önce baska dr a daha gittiğim o da bana engel olmaz dedi. Adetimi bekliyorum, rahim filmi cektireceğim, sonrada klomene başlayacagım. Eğer bunlarla olmazsa o zaman ameliyat dedi bana da.
selam, ben pişmanım en başından olsaydım keşke. bebek olsa bile düşük yapiyor herkes okudugum kadarıyla. O yüzden pişmanım . Sizde cok uzatmayın tedavi sürenizi olmuyorsa ameliyat olun ben boşa vakit kaybettim

Canım hayırlı olsun çok mutlu oldum inan ki, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, bizlere de yaşatsın inşallah sana dost tavsiyesi bir süre kimseyle paylaşma bu durumu günümüzde para pul değil mutluluk huzur kıskanılır olmuş😔 bide bir sorum olacak bu testleri internetten mi aldın link paylaşır mısın
Amin kuzucum çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese en kısa zamanda bekletmeden nasip etsin 😘
Kalp atışı duyana kadar paylaşmam kuzum şuanda da sadece eşim ve sizler biliyorsunuz çok çok haklısın maalesef öyle.
Testler ben eczanede çalışıyorum bizim eczanede var kuzum internetten değil. İstersen sipariş verir eczane.

Amin kuzucum çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese en kısa zamanda bekletmeden nasip etsin 😘
Kalp atışı duyana kadar paylaşmam kuzum şuanda da sadece eşim ve sizler biliyorsunuz çok çok haklısın maalesef öyle.
Testler ben eczanede çalışıyorum bizim eczanede var kuzum internetten değil. İstersen sipariş verir eczane.
Öyle mi ya ben hangisine gitsem yok diyor garip garip testler veriyor hepsi aynı varsa çıkar diyorlar ama kaç kere testlerin hışımına uğradım 🤷🏻‍♀️

X