Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar merhaba 6günüm var adetime ama 10gündür aşırı göğüs ağrım ve hafif kasıkta batmalarım var test yaptım sabah böyle çıktı ya miratech diye bi marka ile yaptım bi bakar mısınız

Eklentiler

• 6CE72594-AD2E-4461-9C36-7CD728CC1384.jpeg
    6CE72594-AD2E-4461-9C36-7CD728CC1384.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar çok afedersiniz rakı beyazı akışkan kokusuz akıntım var bu yumurtlama değil di mi normal akıntı çünkü yumurtlama olduğunu düşündüğüm günler şeffaf ve uzayan tam aloavera gibiydi bu akıntı normal mi sizce minseo minseo @fiona13 Canikox Canikox
@evrem92
Bende yumurtlama döneminde oluyor öyle akıntı. Koku yanma olmdığı sürece tedirgin olma canım.

Kızlar merhaba 6günüm var adetime ama 10gündür aşırı göğüs ağrım ve hafif kasıkta batmalarım var test yaptım sabah böyle çıktı ya miratech diye bi marka ile yaptım bi bakar mısınız

Miratech güvenilir bi marka diye biliyorum, eğer testi yaptıktan sonra ilk 5 dk içinde çektiysen fotoğrafı canım pozitif gibi 😊 yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti, takip edebilmiş miydin?

İlacın etkisi olsa silikleşirdi, ama ben ikincisinde daha çok seçebildim ikinci çizgiyi, ilkinde daha belirsizdi. Hayırlısı olsun canım, mübarek günde güzel haberler alırsın inşallah 🙏🏻
Aminnnnn inşallh canım benimde umudum var allh büyük sabahki teslimdi işte bu tekrar atayım sana

Eklentiler

• 17E9FFE0-3395-4581-9C2D-C38E9EF4E391.jpeg
    17E9FFE0-3395-4581-9C2D-C38E9EF4E391.jpeg
    128,7 KB · Görüntüleme: 82
Ya ben klomen attı ovulasyon testi ile gebe kaldım.
Bir gebenin gunlugunden almıştım.
Onlar yanıltmadı ama Tabi bilemiyorum ki kuzum
Bu testlerde sıkıntı olabilir gibi geldi bana canım çünkü lh ı yakalamamış kaset testlerde bozuk test çıkma olasılığı daha yüksek bir de hassas olmadığı için sorun olabiliyor, ben innovita şerit test kullandım yumurtlama olmayan ay mesela hiç pik olmadı olan ay da kopkoyu çıkardı zaten belirtilerden anlıyorum yumurtlama olduğunu ben artık

Valla ben ikinci çizgiyi çok net görüyorum.
Bozuk felan değilse büyük ihtimal gebesin canım.
Başka bir test alıp tekrar denesen?
Benim böyle olsaydı ikinciyi yapıp kan verirdim 😅

Kızlar çok afedersiniz rakı beyazı akışkan kokusuz akıntım var bu yumurtlama değil di mi normal akıntı çünkü yumurtlama olduğunu düşündüğüm günler şeffaf ve uzayan tam aloavera gibiydi bu akıntı normal mi sizce minseo minseo @fiona13 Canikox Canikox
@evrem92
sıkıntılı bir durum değildir canım yeşil-sarı kokulu akıntı olursa dr a gitmek lazım enfeksiyon belirtisi oluyor o

Günaydın canım ben değilim 😅 nerelerdesin?
Buralardayım hamilelik fikrini bi süre kafamdan atmaya çalışıyorum, öbür türlü kafayı yiyecek gibi oluyorum 😅
Bende durumlar şöyle 2 gün önce eşim tekrar test yaptı, hormon testi temiz çıktı çok şükür.
Sperm testi de sayı 100 binden 400 bine çıkmış, ileri hız hala sıfır yerinde hareket %5 olmus, daha önce sıfırdı.
Yani bizim sayı çok düşük normal yolla hamilelik mucize gibi bir şey
Ama Rabbim ol der oluverir tabiki.

X