Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba ben de yeni üyeyüm, Herkese bol şans güzel haberler diliyorum :)

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 34
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 6 ay
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ evet
  • KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK ilk
  • KAYBIN VAR MI? ➔ hayır
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ evet
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔ hayır
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ evet, Tiroit ilacı kullanıyorum 50 mg
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ hayır, bebek istem merkezine yeni başvurduk.
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔ evet
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ ovülasyon günlerini
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ vardı fakat, regl ile sonuclandı
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ 13
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ umudunuzu asla yitirmeyin :)
BAT 24.11.2020 , isteğimiz Hemen :)

DAHA olmamismi yani 😞
Hayır canım olmamış. Fotoyu kaç dakika içinde çektin? Fotoyu bikaçsaat sonra çektiysen emin değilim. Ama ilk 10 dk içinde çekilmiş bi fotoysa daha çatlamamış diyebilirim. Yinede değerlendir her ihtimale karşı. Bugün döngünün kaçıncı günü?

Son düzenleme:
İyiler canım çok şükür. Resmi karantinaları bitti ama cezalılar hala evdeler.

Aman cnm dursunlar bi zahmet ortalik yıkılıyor hastalıktan biz cok dikkat ederiz hatta benim adim cikti pimpirikli evhamli diye ona rağmen geldi buldu bizi hastalık simdilik iyiyiz ama yarın birgun ne durumda oluruz belli degil 😪

Hepinize merhaba arkadaşlar. 8 haftalık hamileydim bugün lekelenme oldu doktora gittim kese var bebek yok kese de bozulmaya başlamış kürtaj olmalısın dedi. Başka doktora gittim o da aynı şeyleri söyledi yarın sabah kürtaj olacağım dua edin bu süreci kolay atlatayım. En kısa zamanda tekrar listeye adımı yazdırmak istiyorum minseo minseo minnikMucize minnikMucize

Sohrab Sohrab canım sana da çok geçmiş olsun. Seninle hcg değerlerimiz benzer gidiyordu sonumuz da benzer oldu ne yazık ki :KK43: inşallah en kısa zamanda tekrar sağlıklı gebelik geçirmek nasip olur.

Hepinize merhaba arkadaşlar. 8 haftalık hamileydim bugün lekelenme oldu doktora gittim kese var bebek yok kese de bozulmaya başlamış kürtaj olmalısın dedi. Başka doktora gittim o da aynı şeyleri söyledi yarın sabah kürtaj olacağım dua edin bu süreci kolay atlatayım. En kısa zamanda tekrar listeye adımı yazdırmak istiyorum minseo minseo minnikMucize minnikMucize
Canım çok üzüldüm böyle durumlarda ne desem bilemiyorum 😞

Rabbim yar ve yardımcın olsun dillerim 2 ay sonra ins tekrar çift çizgiyi bulursun üzülme olurmu ben çok ağlamıştım çok yiprattim kendim 10 ay oldu olmuyo dikkat et kendine🤲🤲🤲

Hayır canım olmamış. Fotoyu kaç dakika içinde çektin? Fotoyu bikaçsaat sonra çektiysen emin değilim. Ama ilk 10 dk içinde çekilmiş bi fotoysa daha çatlamamış diyebilirim. Yinede değerlendir her ihtimale karşı. Bugün döngünün kaçıncı günü?
İlk on dk icinde cektim bugun dongumun onbirinci gunuydu yarinda devam edeyim ozaman teste ben

Aman cnm dursunlar bi zahmet ortalik yıkılıyor hastalıktan biz cok dikkat ederiz hatta benim adim cikti pimpirikli evhamli diye ona rağmen geldi buldu bizi hastalık simdilik iyiyiz ama yarın birgun ne durumda oluruz belli degil 😪
canımm çok geçmiş olsun inşallah bir an önce eski
sağlığına kavuşur eşin 🤲🏻 artık korunmak çok zor olmaya başladı herkesten duyuyoruz. d vitamini takviyesi alın bol bol c vitamini.

canımm çok geçmiş olsun inşallah bir an önce eski
sağlığına kavuşur eşin 🤲🏻 artık korunmak çok zor olmaya başladı herkesten duyuyoruz. d vitamini takviyesi alın bol bol c vitamini.

ah canım ya inşallah en kısa sürede güzellikle atlatırsın rabbim sabrını versin 🤲🏻

X