Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
E İnsülin direnci var mıymış canım peki
bak onu sormadım ama şeker hastası değilsin dedi ya o kadar yoğunuz ki eksik personeliz bu hafta inan kafam çok dalgın buraya bile bakamadım. eve gidince adam akıllı tahlilleri başka bir doktora da göndeerecğim. tabi eve gidebilirsem

çok merak ettim kuzu eğer 7 lerden 1.70 lere düştüyse çok iyi ilaç falan da içmedin di mi ?

Kızlar böyle bişeye denk geldim bugün hadi ortalığı biraz karıştırayım aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben yaptırılması taraftarıyım...

Sıkıntıdan örgü örmeyi öğrendim demiştim ya. Malum kış geliyor kendime patik örüp deneyeyim dedim. Ölçüsünü aldım 35 numaraya göre. Sonuç 43 numara
Hahaha kocana ver o giysin
hahaha ben de çok severim kışın sıkıntıdan bebek battaniyesi başlamıştım çift kişilik battaniye oldu maşallah 10 yaşına kadar götürür çocuğu
Hahah kızlar naptınız ya ne kdar çok örmüşsünüz öğrendik diye hızınızı alamadınız galiba valla ben de bir kazak örmüştüm nişanlıyken. Kazağın yakasını oydum, sonuç baya döşü bağrı açık bir kazak oldu yakadan ben geçerim öyle düşünün
Canim biliyomusun bende 3ekimde olucam ayaklarim buz kesiyir karnimda gergirn wiwlik var oyle bir midem bulaniyorki gozlerim doluyo inwallah olur
Hadi bakalım inşallah
Ben su orguyu bir ogrenemedim ya bende atki kazak bere falan ormek istiyordum gecen kis niyetlendim anam şiş tutamıyorum ben daha
Benim de bu konularda hiç becerim yok ya

Kızlar böyle bişeye denk geldim bugün hadi ortalığı biraz karıştırayım aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben yaptırılması taraftarıyım...

Kuzum ben aşı konusunda da dr danışmadan yaptırmıyorum. Gerçi benimki farklı malum birçok faktör var. Bağışıklığı baskılama ihtimali olanlara izin vermiyorlar. Örneğin 20 yıldır grip aşısı yasak bana. Çocuğum olursa da aynı mantıkla kontrollerini yaptırıp dr önerisine göre aşılarım. Genetik olarak benden geçebilecek sorunlar var

Kahkaha attım gözümden yaş geldi yeminle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…