Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzu fala inanma falsız da kalma ama fal için de sakın depresif olma

Ay evet İnşallah ikisini tuttursa da olur erkek bebiş kısmı da tutabilir
Hadi bakalım bu ay bence herkese uğurlu gelecek öyle hissediyorum

Ay tövbe annen çok pozitifmiş allah korusun Allah yaşatmasın

Sonuç cıktı negatif kızlar
Canım hiç sıkma canını, adete kadar bekle bakalım adet gecikirse yine yaparsın. Güzel düşün, bu ay olmadıysa da önümüzdeki aylar sağlıkla gelir bebişim inşallah. Umutsuzluğa kapılmak yok stres üzüntü en büyük düşmanı
Kuzu fala inanma falsız da kalma ama fal için de sakın depresif olma
Hahah güzel slogan oldu valla bu ama nasıl böyle bir detay olabilir falda ya çok komik gerçekten
Ay tövbe annen çok pozitifmiş allah korusun Allah yaşatmasın
Ay evet normalde pozitiftir de bu ara böyle Allah korusun tabi ki de falda bu kadar detay olması çok komik geldi bir yandan yok artık dedim bir yandan da endişelendim zaten korktuğum bir konu olduğu için.

Ay evet İnşallah ikisini tuttursa da olur erkek bebiş kısmı da tutabilir
Hadi bakalım bu ay bence herkese uğurlu gelecek öyle hissediyorum
Hadi inşallah diyelim o zaman
Herkes aynı anda hamile kalsın gazetelere manşet olalım, ana haber bültenlerini işgal edelim

Kuzum kahve telvesi ve anneciğinin şekillere yorumu
Sence endişelenmeli misin?

Bat 26 Eylül birkaç gündür ani mide ağrısı üşüme oluyor geçiyor bidaha oluyor
bende de aynısı var ya. akşamları özellikle evde -ki evim sıcaktır benim- ayaklarım filan aşırı üşüyor. kalın çorap giyiyorum eşim gülüyor bana kışı getirdin diye. birde bir kaç gündür midem hafif bi bulanıyor gibi oluyor geçiyor sonra.
normalde adetime 1 hafta kala acayip şiş göğüsler ve ağrılarım olurdu. şimdi göğüs ağrım yok. dün sadece ince bi sızı oldu. kafam karıştı. adetle hamilelik belirtileri çok benzer olabiliyor ya bende hiç olmayan belirtilerimi ayırt etmeye çalışıyorum. adet öncesi midem bulanmazdı bulantım hafif var.
başım dönmezdi iki gündür hafif baş dönmem var
asla üşümezdim ayaklarım çok üşüyor ki ilk hamileliğimde de ayaklarım filan acayip üşüyordu:)
hadi inşallah belirti olsun bunlar noooolur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…