Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlarcımm selam napıuosunuz herkes iyii mii ? ben dün gece test yaptım negatiff. dayanamadım bat 8 kasım bu ay da olmadı. belki daha hayırlısı oldu 🤲🏻

minseo minseo cnm gittim doktora bugün vajinal muayene etti ilac verilecek derece ciddi bir enfeksiyon yok bence kullandirmayayim sana ilac florasını bozarız bosa geçmeyecek birsey değil dedi artik bol suyla atlaticam heralde vajinal ultrasonla bakti bi de polikistik overimi bana da gösterdi bak dedi sanki kitaplığa muntazam dizilmiş kitaplar gibi nasılda sıralanmışlar 😄hayatimdaki tek düzenli sey kistlerim heralde 🤣🤣
canım incilerimiz ya bende de duruyolar öyle ben hatta ilk ulttasonda gördğğğmde 5 sene önce falan doktora zaten her yumurtalık böyle diyodum ahaha çok eminim bi de

Günaydın kızlar, ne durumlardayız ?:21:

B Busrayld 29.10.20203 YILGECİKME
B Beklenenmucizemgeldi 30.10.20204 YIL
Novaa Novaa 31.10.20201 YIL
Sarihul Sarihul 31.10.20201 AY
gecenin_resmi gecenin_resmi 01.11.20201 YIL
Lebenweise Lebenweise 05.11.20201 YIL
Yenidelhi Yenidelhi 05.11.20201,5 YIL
ManyakPrenses ManyakPrenses 05.11.20204 AY
goldies16 goldies16 06.11.20202 AY
belgilinko belgilinko 06.11.202012 AY
Zenna Zenna 07.11.20201,5 YIL
Günaydın Canım bende galiba var bişiler 6 gün geciktim ama gel sor ki hayla terst yapamadım acele etmek istemiyrm kan veririm bı kaç güne kuzum

Ay iyi bari canım gereksiz yere ilaç kullanma bol bol su iç 😻 ben de ctsi gidicem bakalım inci mi görücem pırlanta mı 😅 sürprizler beni bekliyor 🤪
Cnm bence de sende pko yok yaaa sana vajinal ultrasonla bakıp pko sun diyen doktor oldu mu ki yanlış hatirlamiyorsam kan degerlerine bakıp pko sun demişlerdi sana di mi
canım incilerimiz ya bende de duruyolar öyle ben hatta ilk ulttasonda gördğğğmde 5 sene önce falan doktora zaten her yumurtalık böyle diyodum ahaha çok eminim bi de
Ayyy evet canlarımız en sadık dostlarımız bizi terketmiyor bir türlü bi de hazır ola sıraya girmişler baksana o kadar da saygılılar gereksizler 🤣🤣

Günaydın Canım bende galiba var bişiler 6 gün geciktim ama gel sor ki hayla terst yapamadım acele etmek istemiyrm kan veririm bı kaç güne kuzum
Masallah cnm ne güzel cok meraksizsin ben simdiye kadar birak 6 gun beklemeyi en az 6 test yapmıştım senin yerinde olsam 🤣😂

Ay kolay gele bende ikisi de var hatta ben ihracat ithalatı da yapıyorum 🤐 ik diye can atıyordum iş hayatına atılmadan önce gitmediğim kurs eğitim kalmadı ama işin içine girince illallah geldi insanla uğraşmak çok zor 😆 en zevk aldığım kısım dış ticaret muhasebeye de bayıldığım söylenemez
İnsanlarla uğrasinca her iş zor kuzum Allah kolaylık versin hepimize

Masallah cnm ne güzel cok meraksizsin ben simdiye kadar birak 6 gun beklemeyi en az 6 test yapmıştım senin yerinde olsam 🤣😂
Kuzumm bendeee öyleyim normalde ama eşim tutuyor beni ya 🥰😃😃 vallahi normlde çok meraklı bı insanım almıyor test okdr dedim diyor cumartesi çalışmıyorum cumartesi kan veririz

Kuzumm bendeee öyleyim normalde ama eşim tutuyor beni ya 🥰😃😃 vallahi normlde çok meraklı bı insanım almıyor test okdr dedim diyor cumartesi çalışmıyorum cumartesi kan veririz
Cnm valla adamlar da usandi elimizden onlar da haklı olumsuz olduğunda yine onlar cekiyo derdimizi ben artık ondan istemiyorum netten siparis veriyorum toplu hem bu kez supriz yapip söylemek istiyorum zaten bu yüzden elimde test olduğunu bilmiyor 😅🤣gerci biz bir sure ara verdik cocuk isine bahara kadar duralım dedik ortalik biraz sakinlesin hastalık biraz da olsa azalır belki hastanelere gidileceğini kalmadi bizim burda vaka cok

X