Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anladım tatlım, bakalım hepimizin değişik süreçleri benim ins direnci vardı ve Dr yumurtlamayı bozduğunu söylemişti direncin düşürülmesini gerektiğini söylemişti geçen ay hallettim onu bu ay gideceğim bakalım ne olacak
Hekim çok önemli kuzum. İnsallah en yakın zamanda alırsın kucağına 🌸🌸

LİSTEYE EKLENMEK İSTEYENLERİN TEK BİR MESAJ İÇİNDE BAT VE NE KADAR SÜREDİR İSTEDİĞİNİ BELİRTMESİ GEREKMEKTEDİR. EKSİK BİLGİ İLE LİSTEYE EKLEME YAPILMAMAKTADIR.
Canım bat 22 Kasım 1 senedir istiyorum çatlatma iğnesi oldum dün bakalım beklemedeyim

Merhaba kızlar. Yoğun bir gün geçiriyorum mesai daha bitmedii. Yeni yazabiliyorum nasılsınızz?

hahah yok bebeğim ama farklı sayılmaz insan kaynakları :olamaz:
Ay kolay gele bende ikisi de var hatta ben ihracat ithalatı da yapıyorum 🤐 ik diye can atıyordum iş hayatına atılmadan önce gitmediğim kurs eğitim kalmadı ama işin içine girince illallah geldi insanla uğraşmak çok zor 😆 en zevk aldığım kısım dış ticaret muhasebeye de bayıldığım söylenemez😒

minseo minseo cnm gittim doktora bugün vajinal muayene etti ilac verilecek derece ciddi bir enfeksiyon yok bence kullandirmayayim sana ilac florasını bozarız bosa geçmeyecek birsey değil dedi artik bol suyla atlaticam heralde vajinal ultrasonla bakti bi de polikistik overimi bana da gösterdi bak dedi sanki kitaplığa muntazam dizilmiş kitaplar gibi nasılda sıralanmışlar 😄hayatimdaki tek düzenli sey kistlerim heralde 🤣🤣

minseo minseo cnm gittim doktora bugün vajinal muayene etti ilac verilecek derece ciddi bir enfeksiyon yok bence kullandirmayayim sana ilac florasını bozarız bosa geçmeyecek birsey değil dedi artik bol suyla atlaticam heralde vajinal ultrasonla bakti bi de polikistik overimi bana da gösterdi bak dedi sanki kitaplığa muntazam dizilmiş kitaplar gibi nasılda sıralanmışlar 😄hayatimdaki tek düzenli sey kistlerim heralde 🤣🤣
Ay iyi bari canım gereksiz yere ilaç kullanma bol bol su iç 😻 ben de ctsi gidicem bakalım inci mi görücem pırlanta mı 😅 sürprizler beni bekliyor 🤪

X