Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben adet oldum yeni bat 30 kasım

Bekliyorum ben daha gelmedi minseo

Evet canım Aralık 2017 'de varikosel ameliyatı oldu .
En son Haziran ayında sperm testi yaptım
+4 ileri hareketliliği 0
doktor bunun için kendiliğinden gebeliğin oluşması zor dedi tüp bebek önerdi..
Canım merhaba ileri hareketlilik 0 demişsin
Ameliyatın hiç faydası olmamış mı yani?

minseo canım benim 26 KASIM BAT

Kuzum ben adet oldum yeni regl 28 kasım

Merhabalar benim bat 6 kasım da. Şu anda regl belirtileri var tamamen ama çok merak ediyorum acaba var mı diye ne kadar zor birşeymiş çok ayrı bir psikolojiymiş. Normal gebelik testi yapsam bugün doğru sonuç verir mi yoksa erken gebelik testi mi almalıyım sizce ?

Varsa normaldede silik çıkabilir canım inşallah vardır

Benim de bat 6 Kasım zor dayanıyorum ama dayanıyorum sen test yaparsan sonucu mutlaka paylaş belki bana da cesaret gelir

Canım ben hayla olmadim geçikti inşallah hamisimdir

kizlar ben bal tarcin corekotu kullandigimda yani normalde adetin 2. Gunu baslanip 10 gun kullaniliyo 12. Gun birakilio va gunde nerdeyse 1yemek kasigi deniyor ben korkuodun 5 gun kullaniodum ve tatli kasigi yumurta hemen buyuyodu ve catliyodu yumurta buyutucu ilacta kullansam erkenden fazla buyuyodu catliyoda ama 25mlmden fazlada catlio yani biraz bozuluyo yumurta sizce bu iyi biseymi kotu biseymi fshm yuksek ilaclarla dusuyo ilaci birakinca yukselmeye basliyo neyle alakalidir bu

Birde Eylül ayından beri eşime çakşır kökü suyu veriyorum. Bir Umut işte belki +4 ileri hareketliliği artmıştır
Benimde eşimin hem sayi hem hareketlilik duşuk coban çokerten otu tavsiye ettiler aldik birde caksir koku suyu siz hangi markayi aldiniz ne kadardir kullaniyosunuz faydasini gordunuzmu birde proxed olus evicap e vitamini Qenzim 10 omega 3 ilac olarakta bunlar baslayacaz pazartesi hepsini kullanmaya siz denedinizmi

Sünen akıntı gebelik belirtisi de olabilir canım Sen izlemeye devam et, adet gününde de (eğer gelmezse) test yapabilirsin

Sünen akıntı gebelik belirtisi de olabilir canım Sen izlemeye devam et, adet gününde de (eğer gelmezse) test yapabilirsin
Bakalım inşallah canım regl olacak gibi kasık ve bel ağrım var ama umitlenmek istemiyorum. Sanki yumurtanın akı gibi yoğun

Merhaba beni de ekler misin? Geçen yıl Kasım'dan beri uğraşıyoruz. Bat 6 Kasım

Bende de hamilelikle oluştu ve malesef troid çok yükseldiği için kese kanama yaptı kürtaj oldum
Canımm ya çok üzgünüm keşke bazı şeylere en başından müdehale edebilsek ama yetemiyoruz malesef. Sabır diliyorum Rabbim en hayırlı zamanda versin vardır bunda da bir bildiği Umarım bi an önce iyi olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…