Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bakalım inşallah canım regl olacak gibi kasık ve bel ağrım var ama umitlenmek istemiyorum. Sanki yumurtanın akı gibi yoğun
Oğluma hamile kaldığımda şunu çok. Et söyledigimi hatırlıyorum. ''hic ümitlenme hayatım hasta olucam kasıklarım çok ağrıyor'' . Sonuç mis gibi bir Rüzgar kuzusu inşallah sizin ağrınız da ona işarettir.

LİSTEYE EKLENMEK İSTEYENLERİN TEK BİR MESAJ İÇİNDE BAT VE NE KADAR SÜREDİR İSTEDİĞİNİ BELİRTMESİ GEREKMEKTEDİR. EKSİK BİLGİ İLE LİSTEYE EKLEME YAPILMAMAKTADIR.

Günaydın kızlar bir kaç gündür okuduklarıma istinaden özellikle eşinde sperm sorunu çıkan arkadaşlar "çakşır" denen ürün ile eşinizi karaciğer hastası yapabilirsiniz, lütfen dikkat edin! Çakşır karaciğer enzimlerini aşırı yükselten bi bitki bu yüzden hastanelik olanlar var aman diyim. Bunlar yerine Dr un önerdiği takviyeler ile keçi boynuzu özü/kürü ya da erkekler için hazırlanan bitkisel ballı karışımı deneyebilirsiniz bu ürünleri kullanarak olumlu sonuç alan çok insan var, ama çakşır çok riskli uyarmak istedim

Ahh inşallah canım

Geçti martta olmuştum zaten iki ay öncesinde test yaptırmıştım değerlerim normaldi ilk başta çok üzülüp çok ağladım ama Allahtan başka bilen yok ki kaderi verende o alanda o dedim şimdi düşünmeye başladım hayırlısıyla olsun ama en önemlisi sağlıkla

minseo Merhaba canım gelmiş geçmiş olsun. Ben de İzmirliyim tüm akrabalarım arkadaşlarım orada çok etkilendim buradan bile. Bir daha yaşamayalım inşallah böyle günler ülke olarak. Malesef ben de regl oldum günümde, bir iki gün önce anlamıştım zaten. Doktora da bu ay mı bir dahaki ay mı gitsek diye düşündük bir ay daha deneyip öyle gideceğim tekrar. Yeni bat 2 3 Aralık gibi olur herhalde. Bir dahaki aya olmazsa hem hormon testleri için adetin 2.günü gideceğim hem de eşimin spermiyogram testini vereceğiz.
Çikolata kistime rağmen adetlerim hiç düzensizleşmedi en azından ona sevinebiliyorum sadece. Bu süreçte buraya ara sıra uzaktan baktım çok takip edince malesef kötü etkileniyorum. Artık hayırlısı diyorum güzel haberlerle dönmeyi isterdim olmadı.
Canikox seni de gördüm canım hakkında hayırlısı olsun inşallah hepimiz için hangisi hayırlısıysa o olsun artık üzülmek de istemiyorum gerçekten zor süreçlermiş..

sağol canım umarım yakınlarında bir sıkıntı yoktur hakkımızda hayırlısı olsun bunca kötü olaydan sonra ben artık doğru mu yapıyoruz böyle bir dünyaya bir canlı getirmeye çalışarak diye düşünür oldum, her şey daha da zorlaşıyor gün geçtikçe nasıl koruyacağız nasıl kollayacağız allah yardımcımız olsun

Ayni soruyu eşimle soruyoruz birbirimize cnm dünya gittikçe kötüleşiyor şartlar zorlaşıyor bir çocuk daha düşünmek akıllıca mi diyoruz ama işte gönlümüze söz geçmiyor o daha baskın geliyor mantigimizdan

çok korkuyorum bizleri nasıl bi gelecek beklediğini bile bilmiyoruz mart ayında kimyasal geçirmesem bu depreme evde tek başıma karnım burnumda doğuma sayılı günler kala yakalanacaktım artık aklımı mı yitirirdim ne olurdu bilmiyorum, hayatımda ilk kez korkudan bağıramadım sesim bile çıkmadı o an ki çaresizliği hiç unutamıyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…