Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar regl gecikmesi yaşadım tarsual aldım dün akşam ve bu sabah öğleden sonra kanama başladı ama çok fazla gelmiyor, tarsual kullanan arkadaşlar sizce ilaç içmeli miyim yoksa kanama artar mı?

seymaa-34 seymaa-34 cnm ben İnstagramda minnakkurabiyeler sayfasından almıştım ama eczanelerden ya da internetten de alabilirsin. Adet bitiminde başlıcaksın, en az 1.5 saat önce sıvı alınmaması gerekiyor aynı saatte yapmaya çalışırsan daha iyi sonuç alırsın. T çizgisi C çizgisi kadar koyu ya da daha koyu olduğunda yumurtlama cnm silikleşincede çatlamış oluyor. En kısa zamanda Rabbim gönlüne göre versin cnm🙏🏻

hemen dediklerini arastırayım teşekkür ederim yumurta büyüten şeyleri deneyeyim bu ay 🙏💕
Arastirdinmi canim rica ederim bende bu ay bal corekotu tarcina basladim Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin Rabbim umutlarimizi yeşertsin Rabbim vesilenizi size hemen versin o kadar istiyorumki isteyen kardeslerimin kucaklari bos kalmasin cok hassas olmusum sizler icinde kendim icinde durduk yere agliyorum sizler elbette yuzyuze tanimiyorum ama inaninki ne kadar istedigini o kadar biliyorum Rabbim bu ay hayirli haberler almayi vermeyi nasip etsinnnn

Vazgeçtim artık çocuk yapmaktan
Cnm sen de bendensin bugün sen niye vazgeçtin 😔😔biz bugün eşimle oturduk konuştuk ben kaygilarimdan korkularımdan bahsettim stresli bir donemdeyim tayinden dolayi zaten o da biliyor o da ne zamandır düşünüyormuş okula baslicaksin okulda hastalık kapsan bir de hamile kalmış olsan zaten bünyen zayıf cok kötü olursun sana bisey olmasından korkuyorum dedi tamamen vazgecmeyelim ama ortalık duruluncaya hastalık azalıncaya kadar bekleyelim mi ertelesek mi dedi olabilir dedim ben de ama düşününce bu hastalığın biteceği de garanti değil bi kısır döngünün içine gırdım ki sorma cnm hem çocuğum olsun istiyorum hem cok korkuyorum ne yapacağım nasil bir yol izleyeceğim bilmiyorum kafam çorba oldu iyice

Kızlar buda bugünkü testim c çizgisi t sen daha silik bu pik mi oluyor ?

Eklentiler

• 0C8BB8AA-9998-4CFF-A93E-BD2930778709.jpeg
    0C8BB8AA-9998-4CFF-A93E-BD2930778709.jpeg
    93,6 KB · Görüntüleme: 38
Cnm sen de bendensin bugün sen niye vazgeçtin 😔😔biz bugün eşimle oturduk konuştuk ben kaygilarimdan korkularımdan bahsettim stresli bir donemdeyim tayinden dolayi zaten o da biliyor o da ne zamandır düşünüyormuş okula baslicaksin okulda hastalık kapsan bir de hamile kalmış olsan zaten bünyen zayıf cok kötü olursun sana bisey olmasından korkuyorum dedi tamamen vazgecmeyelim ama ortalık duruluncaya hastalık azalıncaya kadar bekleyelim mi ertelesek mi dedi olabilir dedim ben de ama düşününce bu hastalığın biteceği de garanti değil bi kısır döngünün içine gırdım ki sorma cnm hem çocuğum olsun istiyorum hem cok korkuyorum ne yapacağım nasil bir yol izleyeceğim bilmiyorum kafam çorba oldu iyice
Ben yoruldum. Adete kadar umursamıyorum. Adet olunca çok üzülüyorum. Olmuyorsa bir sebebi vardır. İstemiyorum artık beklentide olmayı. O yüzden vazgeçtim.

Canim benim inanki Rabbim senin mucizeni hic beklemdigin bir anda vericek nedense ben seni tanimama ragmen icimden surekli hamilelik deyince sen geciyorsun
Sağol kuzum. Ben mucize hakkımı doldurdum sanırım bu yaşa kadar. Artık doğurmak için çaba sarfetmek istemiyorum.

Vazgeçtim artık çocuk yapmaktan
Canım ne kadar süredir istiyorsun, ne tedaviler uyguladım bilmiyorum ama vazgeçmek değilde belki bir süre ara mı versen? 😔 Hani tam boşverip salınca bir çok kişi hamile kaldığını söylüyor ya, belki de buna ihtiyacın vardır. Birazcık rahatlamaya, kafanı dinlemeye, biraz aklını başka şeylerle meşgul etmeye ihtiyacın vardır belki. Umudunu yitirme lütfen, senin mesajlarını konularda, bu topikte gördükçe ne kadar güçlü bir kadın olduğunu anlıyorum. Mutlaka mücadelen bir gün mutlulukla sonuçlanacak 🕊️🙏💕

Canım ne kadar süredir istiyorsun, ne tedaviler uyguladım bilmiyorum ama vazgeçmek değilde belki bir süre ara mı versen? 😔 Hani tam boşverip salınca bir çok kişi hamile kaldığını söylüyor ya, belki de buna ihtiyacın vardır. Birazcık rahatlamaya, kafanı dinlemeye, biraz aklını başka şeylerle meşgul etmeye ihtiyacın vardır belki. Umudunu yitirme lütfen, senin mesajlarını konularda, bu topikte gördükçe ne kadar güçlü bir kadın olduğunu anlıyorum. Mutlaka mücadelen bir gün mutlulukla sonuçlanacak 🕊️🙏💕
Sağol canım. 1.5 sene bana yetti. Olmuyorsa bir sebebi vardır. Benim yaşım ara vermeye de müsait değil ne yazık ki.

Evet rahatlamaya ihtiyacım var. Ama beni rahatlatacak olan şey artık çocuk fikrinden tamamen vazgeçmek.

Birkaç aydır yazmaya ara verdiğim kitabıma devam edeceğim. Derslerle birlikte epey dağıtır kafamı. Zaten birkaç güne mantıklı halime dönerim ben.

X