Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar tekrar günaydın, bebek haberimiz var mı bugün ? :KK49:
Ayrıca;
Eksik bilgileri güncelleyelim, regl olup tarih vermeyenlerin yeni batları yazacağım bilgi bekliyorum.
Hoppa

@minnikMucize canım sen kaç aydır istiyordun tekrar yazar mısın ?

@Rabbi Hebli Mines Salihin 16.10.20202 YILGECİKME
G gocmenkizi_35 18.10.20205 AYGECİKME
@SnowySecret 24.10.20207 AYGECİKME
@Erdembaby 26.10.20201 YILYENİ BAT VERECEK
@Yamikkk 28.10.20207 AY
@Tubaa9533 28.10.20201,5 YIL
@Busrayld 29.10.20203 YILGECİKME
@karadenizkizi198229.10.20202,5 YIL
@Cartedor29.10.20207 AYYENİ BAT VERECEK
@Kedilervekitaplar 29.10.20202 AYGECİKME
@minise 30.10.20204 AY
@Melegim96 30.10.20203 AY
@D0RIS 30.10.20202 YIL
@sbkt86 30.10.20201 AYYENİ BAT VERECEK
@cennetimgel 30.10.20204 YIL
@yesilli1 30.10.20207 AYYENİ BAT VERECEK
@Cgdmbjk31.10.20201 YIL
@Ankara1986 31.10.20207 AY
@Paresilaaa 31.10.20204 AY
@Chern30 31.10.20206 AY
@ayse2325 31.10.20202 AY
Sarihul Sarihul 31.10.20201 AY
@minnikMucize 16.11.2020SÜRE BİLGİSİ
Merhaba Yeni bat 29.11

Kızlar canım çok sıkkın ya eşim sperm testi yaptırdı ama sperm yok görünüyor sonuçta ne yapmamız lazım hiç bilmiyorum kafam çok karışık😔

kızlar herkese selam, evimizde çatlaklar olduğu için ve sanrım eğim oluşmuş evlerimize giremiyoruz . biz eşimin köyüne geldik. sanırım evi boşaltacağız. allahım herkeese yardım etsin 🙏🏻 anımıızın kıymetni vbilelim 🙏🏻 iyi dileklerde bulunan herkese teşekkürler 🤲🏻
Çok geçmiş olsun kuzu. Canınıza zeval gelmemiş çok şükür 🙏

Bugün regl oldum Femera kullanmaya başlayacağım 5.gün.
Yeni BAT 25 Kasım güncellerseniz sevinirim

Şehir hastanesi randevuyu çok geç verdi diye Düzen laboratuvarında yaptırdık güvenilir diye hata ihtimali var mı ki. Hala şoktayım böyle bir sonuç beklemiyorduk😔
Hadi ya duzen lab. Baya iyidir aslinda ama hic belli olmaz tek testle %100tani icin az bence doktor daha iyi bilir tabikide ama inşallah yalnslik vardir

minseo minseo cnm ben bugün regl oldum. Dün randevum vardı, doktor muayene etti kanda gebelik baktı sonuca göre tarsulala başlarız dedi sonuç negatif çıkınca dün ilaca başladım bugün kanamam başladı. 1 2 ay koruncam cnm biraz kafamı rahatlatmak istiyorum baya stres oldum çünkü.

Hadi ya duzen lab. Baya iyidir aslinda ama hic belli olmaz tek testle %100tani icin az bence doktor daha iyi bilir tabikide ama inşallah yalnslik vardir
İnşallah 🙏 Ben kendi tiroidimden sıkıntı yaşarım diye düşünürken her şey yerle bir oldu bu sonuçla .

Ya kızlar bildiğiniz Süt kesiği akıntı ama gram yanma Kaşıntı yok .Çankaya dayım canım Nalet ettim aylardır ne göz doktoruna gözlük değişimi için ne ağrıyan dolguma dis hekimi için randevu bulamıyorum güya başkent de yaşıyorum uzak yakın büyük küçük hiç sorun etmeden tüm hastanelere bakıyorum yok yok yok şaka gibi ya böyle bi şehir görmedim kendi yaşadığım şehirde hiç böyle olmazdı para varsa özele yoksa aylarca sıra bulamıyorsun.. o zaman ben bi pazartesi aile hekimine gideyim.

Şehir hastanesi randevuyu çok geç verdi diye Düzen laboratuvarında yaptırdık güvenilir diye hata ihtimali var mı ki. Hala şoktayım böyle bir sonuç beklemiyorduk😔
Canım benim esim perşembe günü Gülhane hastanesine randevu aldı spermiogram için aynı gün doktor teste yollamiyor gün mu veriyor 😮

Canım benim esim perşembe günü Gülhane hastanesine randevu aldı spermiogram için aynı gün doktor teste yollamiyor gün mu veriyor 😮
Canım biz önce üroloji doktoruna gittik o yolladı test için androloji bölümüne ordan da test için gün verdiler hemen yaptıramadık biz tarihini de 18 kasıma vermişlerdi özelde yaptırdık biz de

Canım biz önce üroloji doktoruna gittik o yolladı test için androloji bölümüne ordan da test için gün verdiler hemen yaptıramadık biz tarihini de 18 kasıma vermişlerdi özelde yaptırdık biz de
Aaaa gün veriyor yani o zaman perşembe hic gitmesek de biz de mi laboratuvar da yaptırsak

Aaaa gün veriyor yani o zaman perşembe hic gitmesek de biz de mi laboratuvar da yaptırsak
Siz bilirsiniz canım biz 23 eylülde gittik hastanenin yoğunluğuna bağlı gün verirler size de gitmeyin diyemiyorum gidin en azından çok ileri tarihli gün verirse özelde yaptırırsınız. Özelde randevu yoktu direk gidiyosun sadece 2-5 gün arası eşinin seksüel perhiz uygulaması lazım ona göre gidin özele de

Siz bilirsiniz canım biz 23 eylülde gittik hastanenin yoğunluğuna bağlı gün verirler size de gitmeyin diyemiyorum gidin en azından çok ileri tarihli gün verirse özelde yaptırırsınız. Özelde randevu yoktu direk gidiyosun sadece 2-5 gün arası eşinin seksüel perhiz uygulaması lazım ona göre gidin özele de
Aynen canım eşim de perhiz yapıp gidecekti ama öyleyse oraya sadece hormon için kan verir spermiogram i özelde yaptırırız

X