Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben âdet olmadım henüz ama gebelik testi negatif çıktı

Bilgisayar ve mouse hastalığı olabilir kuzu. Birkaç sene önce aynısını yaşayıp bir dizi tomografi emar vs çektirdim. Sonuçta bilek destekli mouse pad ve ekran veya laptop yükseltici ile eve gönderildim

Sürekli aynı pozisyonda oturup elini aynı şekilde kullandığından sinirler yoruluyormuş. Kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra geçmişti.

Bi dene istersen. Yine düzelmezse dr gidersin.

Selam kızlar, adetin 21. Günü progesteron değerleriniz kaç çıktı? Benim 12,7 çıkmış normal mi?

ayyy olabilir çünkü sadece masaya oturunca hissediyorum bunu hemen alınsın destekli mousepad

ayyy olabilir çünkü sadece masaya oturunca hissediyorum bunu hemen alınsın destekli mousepad
El ve kol aynı hizada olmuyor normalde mouse kullanırken. Destekli olan onu sağlıyor. Saatlerce bilek bükülü kalınca haliyle sinirler sıkışıyor. Ben çok gülmüştüm hastaneye o kadar para yatırıp 3 kuruşluk şeyle çözüleceğini öğrendiğimde

çok mantıklı kuzu ben de önce bunu deniyim bari olmazsa dr a gideyim

Öncesi ilişki yasak kuzum sonrasında doktor hsg filmine göre korun yada korunma diyor İnşaAllah benim gibi ağrısız sızısız sancısız geçsin operasyonun kuzum

Bende doktoruma aynısını sordum..dedimki hadi önceden yumurtam büyümüyordu büyüse çatlamıyordu şimdi hem büyüyor hem çatlıyor neden olmuyor.. doktorda herşey yolunda olsada olmayabiliyor..kimi karı kocaların hiçbir sorunu olmuyor herşey normal herşey olması gerektiği gibi ama senelerce olmuyor.. hatta bazı hastalara tüp bebek yapılıyor yumurta döllenip koyuluyor ama yine olmuyor stres çok önemli bişey stres yapmıcaksın dedi.. velhasıl kelam herşey nasip

Canim gunaydin
ben regl oldum maalesef.. 6 gun gecikme ile yeni bat 30 Kasim

canım yeni bat 22 kasım

Haklisin canim öylede yaşta ilerliyo vakit kaybetmemek için çabalamak gerekiyo yarin test yaptircam esimde tabi sonuclari burdan paylasacam sonuclara gore eşimde sorun cikmazsa dogum kontrol hapi baslayabilirim 1 aylik e2 oyle dusermiş fshta sorun vardi bakalim bu ay ne olacak rahim filmide cektirebilirim sonuclara gore pes etmeyecem yani cabalayacam elbet bi çözüm bulacaz olmazsa aşılama tup bebek vs deneriz yapacak bisey yok nasibimiz boyleymiş

canım senin e2 kaç çıkmıştı ?

Benim de geçen sene e2 değerim 226 çıkmıştı(adetimin 3.günü)dr a muayene olmamıştım ve dr tek başına bubdeğerin bişey ifade etmesiğini ultrasona girip yumurta sayısıyla beraber değerlensirmesi gerektiğini söylemişti bende üstüne durmadım çok.Sonra hamile kaldım ama kalbi durduğu için kürtaj olmuştumTam olarak neyi ifade esiyor bu e2 bilmiyorum ama o yükseklikten sonra hamile kalmıştım ben

canım senin e2 kaç çıkmıştı ?
83tu galiba 84 te olabilir ama fsh 8.9dan 5.4e dustugunde boyle oldu yani fshi e2 baskilamiş oluyo belkide fsh yuksek e2 dusuktur ilac kullanmistim fsh dussun diye yumurta oluyo catliyoda ignesiz ama gebelik yok bu arada ilaca ragmen 1 tane yumurtam buyuyo hic 2 3 olmadi ama cabuk buyuyo duyarli yani yumurtalarim cabuk buyuyo ve gec catliyo yani 25 27 mmde falan kendiliginden catliyo bu ay ilac kullanmadim gerci ve oyle oldugunda aşırı agrim oluyo belim kasiklarim hareket edemiyorum yarin test verecem ama cok agladim bu ay cok uzuldum insallah hormonlar alt ust olmamistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…