Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bugün regl günüm ama gelen giden yok pko olduğu için gecikme olabilir diye düşünüyorum canım olursam muhakkak bildiririm

Geçmiş olsun canım inşallah sonuçların da güzel gelir

Kızlar bu eğriçayır bal polen propolis karışımı eczanede satılıyor mu bilginiz var mı?

Bu ay bu 2 sini kullanacağım kızlar, umarım yumurta kalitesine faydası olur. Yumurtlama günüm de kontrole gideceğim durumu öğrenmek için. Okuyanse sen bu marka bal mı kullanmıştın? (Prowomen Dr tavsiyesi)

Bende dün meryem süresine başladım.41 gün okuma niyetindeyim. Ama adetliyken napıcaz. Ara verip sonra devam etsek olur mu
Canım tam kuralı var mo bilmiyorum adetim bitince baslamıştım ben. Cevrenede okutabilirsin ailen arkadasların senin niyetine okuyabilir

Sizde pkos mu vardı acaba

Kizlar inşallah herkes bu sene bitmeden hamile kalir benimde henuz adet olmadim ama testlee negatif ve adet olacakmişim agrim var ayrica pko oldugu icin gecikebiliyoda üzülmeyecem diyodum niye üzülüyorum ya niye icimde hüzün var halbuki hazirlamistim kendimi o kadar

Kizlar ovu testi yumirta kac mm olunca koyulasmaya basliyor acaba?
Canım bak bu testleri yaptım ve o gün doktor kontrolündeki sonuçları bunlar burdan pay biçebiliriz

Eklentiler

• B27171B9-BF4A-4C3C-8F9F-087EC350B228.jpeg
    41 KB · Görüntüleme: 70
  • 63FE3D13-E9B2-4FB2-BF10-C12EE84F8A7C.jpeg
    23,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 7EEC2049-6311-48F0-85D2-D37C41F11E95.jpeg
    32,5 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…