Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
minseo kuzum herşey için teşekkürler ...
bu tüp bebek olayı hassas bi süreç olduğundan dolayı tedavi sürecini atlatana kadar telefon kullanmama kararı aldım . Sosyal medyalari mi falan az önce dondurdum . Diğerlerini kaldırdım , bu süreçte kendimi izole edeceğim dışarıya karşı...
en azından şu şunu dedi , bu böyle olmuş diyip üzülüp strese girmem. İnşallah eşimin ailesi de anlayışla karşılar gidip gelmelerine ara verirler..
bakayim bundan sonra beni nasıl bir süreç bekleyecek . İnşallah
dönünce topigin yarisini gebe bulurum ...
kendinize iyi bakın ...
Allah'a emanetisniz

Senin için iyi olur canım güzel haberlerle dön kendine iyi bak

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah güzel haberlerle dönersin

Araligin 15 ilk rendevumuz var canim. Ama burda durumlar baya karisik ya buyuk ihtimal bu hafta yeniden evlere kapanicaz, tedaviler durdurulurmu bilmiyorum. Hayirlisi artik kuzum pek takmiyorum, hersey olucagina varir moduna geldim sukur
Evrt kuzu duydum haberlerde ya Fransa da yine kısıtlamalar geliyormuş bu arada emily in paris i izliyorum parise bayıldım ya

Insallah hamileliktendir. Ben geçen ay 1 gun, bu ay 4 gun gec yumurtladım. Normalde boyle olmaz cok duzenliydi.Ikinci kaybim sonrasi stresten olduğunu düşünüyorum, ya da bende bir sorun var artık...Hormon testi yaptirip doktorumla konusacagim.Bugun adet başlamak üzere sinyalleri verdi.Bu ay biraz uzak kalacağım biraz sakinlemem lazım, arada uğrarım güzel haberlerinizi okumak için

Hayırlısı olsun. Ben artık hiçbir belirtiyi gebeliğe yoramıyorum korkudan.

geç yumurtlamak bi sıkıntı değil kuzum bazı aylar erken geç olabiliyor gelen yumurtaya göre sen de bi dr un ile görüş bakalım ne diyecek önümüzdeki ay bizim için iyi geçer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…