Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Keşke olsa ben bilmiyorum bat i bekliyorum :/

Kızlar selamm. Durumlar nedir? Belirti yaşayan? Ovu. günü takip eden? Bat tarihi yaklaşanlar ? Erken gebelik testi yapanlar?
Ben yumurtlama görmedim evde testim kalmamıştı ama ağrım ve akıntımdan yumurtlama olduğunu anladım(19.10.2020 pazartesi gece) değerlendirdim. Aradan 2 gün geçti(21.10.2020 çarşamba akşamı) çekmeceleri düzenlerken son 1 tane ovu testi buldum ağrım ve akıntım devam ediyordu onu yaptım resimde ileticem sanırım tam çatlamak üzereymiş o günü değerlendirdim. Bat a bugünü saymazsam 6 gün kaldı. Belirti maalesef ki klasik adet belirtileri. Tek umudum rahim filmi çektirmiştim geçen ay; rahim filminden sonra hamilelik şansı çok artıyor diye okuyorum. Ama bu ayı yumurtlama ve çatlama günü hariç (o da benim tahminim) değerlendiremedim. Zaten oldum olası bana ekim-kasım arası hep uzun gibi gelmiştir şimdi işin içine bekleme girince hiiçç geçmiyor.

Eklentiler

• çatlama diye düşündüğüm testim.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 41
Kuzum ben regl oldum ve bitti bile

Kaç günde çatlar sizce kızlar 2 gün önce baya silikti bugün biraz daha koyu reglinin 9. Günü bugün

Insan kendini az cok bilir herhalde, hic umudum yok ama 4 gun geciktigim için öğlen test yapacagm.. sonrasinda Cuma doktora gider söktürücü falan alirim

Insan kendini az cok bilir herhalde, hic umudum yok ama 4 gun geciktigim için öğlen test yapacagm.. sonrasinda Cuma doktora gider söktürücü falan alirim
ben de aynı düşünüyorum ama sen yap yine de dr a kafan rahat gidersin canım yumurtan kist mi oldu acaba çatlamadan ya da geç mi yumurtladın takip yapmış mıydın ?

ben de aynı düşünüyorum ama sen yap yine de dr a kafan rahat gidersin canım yumurtan kist mi oldu acaba çatlamadan ya da geç mi yumurtladın takip yapmış mıydın ?
Valla ben regliden 3-5 gun sonra başlamıştım yanlis hatirlamiyorsam sonra sonra ayin 20 sine kadar falan baktim takip ettim catlamadi yani yakalayamadm sinirlendim braktmbelkide adetten hemen sonra catladi yakalayamadim bilemiyorum kii

Valla ben regliden 3-5 gun sonra başlamıştım yanlis hatirlamiyorsam sonra sonra ayin 20 sine kadar falan baktim takip ettim catlamadi yani yakalayamadm sinirlendim braktmbelkide adetten hemen sonra catladi yakalayamadim bilemiyorum kii
olabilir kuzu kistleşmiş olabilir bu ay ama sen yine de bi test yap bakalım

Kızlar merhaba 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum ilk atacağım fotoda koyu olan dünkü diğeri bir önceki sonradan ekleyeceğim diğer resimde bugünki benim kafam karıştı ya

Eklentiler​

• 46175CDA-04FB-4E97-B0C0-105E65A45AA1.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 0

canım sen her gün aynı saatte yapıp, sıvı alımına dikkat edıyor musun??

allah hakkımızda hayırlısını versin, umarım çifter çifter bebeklerin olur kuzum
Amin canım doktor baya test falan istemişti yarın da 29 Ekim 'mis tatil bugun öğleden sonra tatil 30 Ekime kaldı o testleri falan toparlayıp , gerekleri evrakları hazırlayıp gideceğiz ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…