Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ah canm cok uzuldum Allah sabrini versin gecmis olsun
Amin allah razi olsun verende allah alanda allah gidecegi varmis ama insan cok uzuluyor saat 22 de kurtaja alacaklar bekliyorum ama sizler sikinti yapmayin herkes ayni olacak diye birsey yok rabbim saglik sihhat versin banada sabir versin dualariniz eksik etmeyin

29 yaşındayım 3 yıldır istiyorum
29 yaşındayım
3 yıldır istiyorum
3. Gebeliğim
Allah nasip ederse ilk cocugum olacak
2 kaybım var ilki 7 haftalıktı ikincisi 38 haftalık 7 bucuk ay önce oğlumu kaybettim ölü dogum
Reglim düzenli
Eşimin sperm hareket sorunu vardı 3 gebelikte takviye aldı
Eşim promotil men sase ve keci boynuzu pekmezi kullandı ben blr sey kullanmadım
İki gebelikte klomenle olmuştu ama bunda herhangi bir sey kullanmadım
Gecen ay ovulasyon yaptım ama gebe kaldıgım ay yapmadım
Ben bu ay erken yumurtlamadım hep adet bitmez başladım ben 3 gebelşkte de 1 er gün arayla 11 gün boyunca o yüzden yumurtlama kacmaz
Adete 10 gün kala 2 gün sol kasık agrısı oldu 1 gün karın agrısı yaşadım 3 gün yerleşme kanaması agızda acı tat ve akıntı
Bata 1 gün kala gördüm cift cizgiyi akşamına kan verdim 794 cıktı
BOL SABR DUA İNANC ALLAH SABREDENLERLE BERABERDİR
Su an Allah nasıp ederse 4+5 haftalık hamıleyım

Seni diğer konudan hatırlıyorum o kadar çok sevindim ki hamile olmana Bana da moral oldu Tebrik ederim, sağlıkla kucağına al, darısı başımıza
Sabrın sonu selamettir

Seni diğer konudan hatırlıyorum o kadar çok sevindim ki hamile olmana Bana da moral oldu Tebrik ederim, sağlıkla kucağına al, darısı başımıza
Sabrın sonu selamettir
Aynen öyle canım Allah sabredenlerle beraberdir cok agladım cok yandım ağlaya ağlaya dualar ettim inşallah rabbim mükafatını vermiştir

Canm sikinti ne demek burda hep beraberiz buyuk bi aile gibi senin derdine bizde uzuluruz hepimiz yasayabiliriz ayni seyi Allah ne yazdiysa o Allahim bu acini unuttururda en guzel sekilde mukafatlandirir inşallah bol bol dua oku sabir iste Allah yardimcin olsun

Hiç umudun olmadığı bir zamanda gelir hiç belli olmaz güzel haberler bekliyoruz senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…